İnceleme Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Test yaparken maksimum performansları görmek istediğimiz için Turbo moda almak gerekiyor. Sıcaklıktan performansın düşmemesi için de fanları Max almak gerekiyor.

140W çekmiş frekansta da sorun yok sıcaklık yine biraz fazla ama 77-78 bekliyordum 81 derece alıyor benim 4060 da.

Hogwarts Legacy orijinal değil mi? Crackli değil

hogwarts legacy orjinal değil, cs2 de de aynı sorunu yaşıyorum

tekrar cs2 de test yaptım şu an cpu gpu %50 lerde geziyor watt değeri 50-60 arasında gidip geliyor

Son düzenleme:
Hogwarts Legacy orijinal değil, CS2 de de aynı sorunu yaşıyorum

Crackli oyunlar pek güvenilir olmuyor maalesef. Miner atmış olabilir sisteme veya farklı bir şey. Temiz bir format atın cihaza CS2 yükleyip deneyin bakalım.

Format atarken resimde ki adımları izleyerek kurulum yapın.

Dosya Ekleri

• IMG_4287.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 52
bilgisayarı w11 e yükselttikten sonra amd chipset ve nvdia driverlerini kaldırıp tekrar yükledim.

dediğinizi yapıp deneyeceğim teşekkürler

Dediğiniz gibi windows 11 temiz kurulum yaptım sırayla dediklerinizi uyguladım cs2 indirdim yine aynı şekilde 40-50 watt arası, ekran ve işlemci %50 lerde geziyor. Youtubeden başka bir bilgisayarın cs2 de testine denk geldim onda da ekran kartı watt kullanımı 40larda ve cpu gpu kullanımı 50lerde geziyor sanırım bir sorun yok. ama bilgisayarın alması gereken min 200fps olduğunu düşünüyorum. kapalı yerlerde 170 180 fps alıyor açık alana çıkınca 150 140 a kadar düşüyor savaşa girince ise 110 a kadar geriliyor ve savaşta sanki karakterler pingli gibi takıla çok saniselik takılmalar oluyor.
Crackli oyunlar pek güvenilir olmuyor maalesef. Miner atmış olabilir sisteme veya farklı bir şey. Temiz bir format atın cihaza CS2 yükleyip deneyin bakalım.

Format atarken resimde ki adımları izleyerek kurulum yapın.

Son düzenleme:
CS2 şuan optimizasyon sorunlu diye biliyorum.

evet optimizasyon sorunu var fakat kullandığım laptoptan biraz güçsüz kasa bilgisayarımda daha fazla fps alıyorum ve bu kadar fps düşmüyor.
Hocam yanlış karşılaştırma yapıyorsunuz bence. Aynı cihazda başkaları kaç fps alıyor CS2 de onunla karşılaştırmalısınız.

Hocam yanlış karşılaştırma yapıyorsunuz bence. Aynı cihazda başkaları kaç FPS alıyor CS2 de onunla karşılaştırmalısınız.

Haklısın karşılaştırma biraz saçma oldu ama benim kafamı kurcalayan nokta. Oyuna girdiğimde GPU CPU kullanımı %50'lerde gezmesi ve ekran kartı 40-50 watt arası kullanıyor. Benim bildiğim oyunda maksimum kullanması gerekmiyor mu bu 3'ünü ben mi yanlış biliyorum?

Nvidia denetim masasından ekstra bir ayar yaptınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…