Elektronik Acer Nitro 16 AN16-416 AMD Ryzen 5 7535HS

Kargolaması oldukça iyiydi hocam ekstra olarak kutuyu sarmışlar zaten baloncuk ile.

İlk izlenimim oldukça iyi fiyatının çok altında satıldığını düşünüyorum aynı segmentten birçok cihaz kullandım ama ekranı oldukça önde. Daha oyun testi vs yapamadığım için oraları bilmiyorum RAM ve SSD aldım onlar geldiği zaman yapacağım.
Bu fiyatlardayken düşünmeyin 4050 giriş seviyesi olsa dahi 3 sene çok rahat yüksek ayarlarda götürecektir zaten DLSS3 var cihazda.

Hocam hangi RAM ve SSD'yi almalıyız bu cihaz için? Ben de sipariş verdim hafta içi gelecek. İndirimler bitmeden bende yükseltme yapmak istiyorum.

Hocam 16 GB alsak nasıl olur? 8+16 sıkıntı yaratır mı? Yoksa 8+8 olarak kullanmak daha mı stabil olur? 16 GB olursa bu RAM nasıl olur?

Hocam 16 GB alsak nasıl olur? 8+16 sıkıntı yaratır mı? Yoksa 8+8 olarak kullanmak daha mı stabil olur? 16 GB olursa bu RAM nasıl olur?

Hocam 32 bence gereksiz olduğu için 8 alıp yükselttim ben dediğim gibi RAM için cihazı bekleyip içindekinin aynısını alın bence.
16 GB 8x2 de gelebilir orasını bilmiyorum.

Hocam 32 bence gereksiz olduğu için 8 alıp yükselttim ben dediğim gibi RAM için cihazı bekleyip içindekinin aynısını alın bence.
16 GB 8x2 de gelebilir orasını bilmiyorum.

Hocam benimki 8 GB'lik versiyon :) 1x8'dir mutlaka. Onun için sordum. 8+16 yapsam bir dezavantaj olur mu? Olmazsa ileride içinde ki 8'i satıp 2x16 yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı