Acer Nitro 16 laptop uykuda fan çalıştırıyor

Bende de aynı durum olmuştu fanı açıyor sonra kapıyor belli sürede bir açıyor gibi gözüküyor. Hepimizde bu durum var galiba? Tam olarak uykuya geçmiyor mu acaba?

Hayırlı olsun yeni kronik sorununuz arkadaşlar. Umarım Acer ciddiye alıp BIOS güncellemesiyle ya da başka yazılım desteğiyle çözer. Benim modelimi mühendislere bildirdiğimiz halde güncelleme gelmeyince kendilerine 2 yıl sonunda iade ettim.

Arkadaşlar aynı laptopu kullanıyoruz yeni konu açmak istemedim bu sorum için kusura bakmayın. Laptopta şarj girişi sizde de hafif boşluklu mu? Sağa sola oynatınca oynuyor sıp sıkı değil gibi sanki? Sonuna kadar soktum şarj girişini yarım takma gibi bir durum yok.

Hayırlı olsun yeni kronik sorununuz arkadaşlar. Umarım Acer ciddiye alıp BIOS güncellemesiyle ya da başka yazılım desteğiyle çözer. Benim modelimi mühendislere bildirdiğimiz halde güncelleme gelmeyince kendilerine 2 yıl sonunda iade ettim.

Yok hocam kronik bir sorun yok ortada 🙂🙂. Modern Standby denen saçma sapan bir şey ile alakalıymış.

Arkadaşlar aynı laptopu kullanıyoruz yeni konu açmak istemedim bu sorum için kusura bakmayın. Laptopta şarj girişi sizde de hafif boşluklu mu? Sağa sola oynatınca oynuyor sıp sıkı değil gibi sanki? Sonuna kadar soktum şarj girişini yarım takma gibi bir durum yok.

Yani çok küçük bir boşluk var ama sağ sola zıp zıp oynama gibi bir şey yok yani.

Modern Standby denen saçma sapan bir şey ile alakalıymış.
Ne saçma bir şey, bilgisayarı bazen insanlar sıcakken uyku moduna alıyor o zaman algılar çalışır bence gece uykuya alıp fanların gereksiz çalışmaması gerek. Bilgisayarı kapatmakta aslında bir nevi uyku modu gibi bir şey, Windows hızlı başlatma açık olmayınca bilgisayar tümüyle kapanır ve bir dahaki açılışta yeniden başlar gibi açılmaya başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı