Acer Nitro 16 RTX 4060 vs Monster-Tulpar-T7-V20-6-2

NeonJii

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu iki bilgisayarı karşılaştırabilir misiniz? Birini almayı düşünüyorum. Bütçem 45 bin TL, Üstüne bildiğiniz daha iyi bir laptop varsa onu da atabilirsiniz. Monster'ın Tulpar serisinin iyi olduğunu, az ısındığını duydum. Ama Acer Nitro16 için de aynısını duydum karar veremiyorum. Veya bunlardan daha iyisi varsa onu da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi çok az arttırırsan alabileceğin en iyi laptop budur.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...x4070-16-wqxga-notebook-fiyati,454403844.html

2 bin lira daha üste çıkabilirseniz bunu öneririm.

Attığınız laptoplar arasında da ikisi de alınabilir modeller. Monster, RTX 4000 serisi ile beraber güzel işler çıkartmış. Ben yerinizde olsam sanırım Monster'dan yana tercihimi kullanırdım. Fakat tabii ki 2 bin TL daha üste çıkabiliyorsanız RTX 4070'li Nitro 16 öneririm. İlerleyen süreçte bütçe oluşunca SSD ve Ram takviyesi yapabilirsiniz. Boş slot mevcut. SSD slotu var ama Ramler 16x1 mı 8x2 mi emin değilim.

Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLJEY.003 Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4070 16'' WQXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2 bin lira daha üste çıkabilirseniz bunu öneririm.

Attığınız laptoplar arasında da ikisi de alınabilir modeller. Monster, RTX 4000 serisi ile beraber güzel işler çıkartmış. Ben yerinizde olsam sanırım Monster'dan yana tercihimi kullanırdım. Fakat tabii ki 2 bin TL daha üste çıkabiliyorsanız RTX 4070'li Nitro 16 öneririm. İlerleyen süreçte bütçe oluşunca SSD ve Ram takviyesi yapabilirsiniz. Boş slot mevcut. SSD slotu var ama Ramler 16x1 mı 8x2 mi emin değilim.
Anlıyorum bütçeyi arttırabilirim muhtemelen bunu alacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı