Acer Nitro 16 vs HP Victus Gaming 16

Dengeli modda oyun oynanmaz. Fanlar 2.5k üzerine çıkmaz sıcaklığın artar ayrıca GPU limitli çalışır.

Oyunlara oyun/performans modu ayarlayarak gir. Tek kanal RAM olmasında büyük etkisi var tabii ki.
Turbo modu performans modundan daha iyi değilmi

Dengeli modda oyun oynanmaz. Fanlar 2.5k üzerine çıkmaz sıcaklığın artar ayrıca GPU limitli çalışır.

Oyunlara oyun/performans modu ayarlayarak gir. Tek kanal RAM olmasında büyük etkisi var tabii ki.
Dengeli modda oynamadım sadece fps artışı olacak mı diye baktım.

BIOS'tan otomatik moda al display i düzelir.
Hocam zaten oto moddaymış.

@revivality hocam nitro 16 yı iade edip

Bunu mu alsam acaba siz ne dersiniz çoğu oyunda fps düşüklüğü yaşıyorum.

Son düzenleme:
oyun/performans modunu mu kullanıyorsun? RAM ilave ettin mi?
Oyun performans kullanıyorum ram ilave etmedim edeceğim.Hatta pilde kullanırken fps 20 30 lara kadar düşüyor sonra sarja takınca duzeliyor sizde de mi böyle ve ekranı açınca ilk başta açılmıyor tekrar başlat düğmesine basınca açılıyor siz böyle birşey yaşadınız mı?

Soğutması iyi ama fps neden tam performansda değil gibi?
Cihaz basık olduğu için tam hava alamıyor. Çoğu cihaz böyle. 4 cm civarı kaldırıp bir daha dene. Çoğu test böyle yapılır.

Oyun performans kullanıyorum ram ilave etmedim edeceğim.Hatta pilde kullanırken fps 20 30 lara kadar düşüyor sonra sarja takınca duzeliyor sizde de mi böyle ve ekranı açınca ilk başta açılmıyor tekrar başlat düğmesine basınca açılıyor siz böyle birşey yaşadınız mı?
Pilde düşmesi normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı