Çözüldü Acer Nitro 16 ZIP arşivindeki sürücüleri nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MotiPat

Decapat
Acer Nitro 16 sürücüleri nasıl kurulur?
Sitesinden sürücüleri indiriyorum. ZIP şeklinde iniyor. Bunları nasıl kuracağım? Bazılarında setup var, komut dosyası var, her ikisi de olan var. Nasıl kuracağım bunları? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

@xResk hocam rahatsız ettiysem kusura bakmayın yardımcı olabileceğinizi düşündüm.

Son düzenleme:
Bilemiyorum benim Nitro'da öyleydi sürücü kurmama rağmen belki Windows 11 ile alakalıdır. Uzun zamandır laptop yok yanımda o yüzden inceleyemedim pek.

Anladım teşekkürler bir konu acayım olmazsa.

Hocam bir şu an PC sanırım 4060'ı değil de dahili ekran kartını kullanıyor onu nasıl ayarlayacağım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-29 200719.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-29 200719.png
    68,9 KB · Görüntüleme: 20
Donanımsal sorun değilde yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşta da ses sürücüsü sıkıntılıydı galiba farklı bir modelin. Acer bu yüzden soğutuyor biraz.

Hocam bir şu an PC sanırım 4060'ı değil de dahili ekran kartını kullanıyor onu nasıl ayarlayacağım?
Yükte aktif olur. Oyuna girdiğinde devreye girer. Oyundayken alt tab yap o kutu yeşil yanar.

Donanımsal sorun değil de yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşta da ses sürücüsü sıkıntılıydı galiba farklı bir modelin. Acer bu yüzden soğutuyor biraz.

Yükte aktif olur. Oyuna girdiğinde devreye girer. Oyundayken Alt Tab yap o kutu yeşil yanar.

Hocam PC ses de vermiyor ya kafayı yiyeceğim bu nasıl oluyor.

Çözüm
Çok tuhaf gerçekten ses sürücüsü kurulmadı mı acaba? Bunu indirip kurar mısın?

Bu arada telefonun şarjı çok az kaldı. Biraz şarja takmam gerekiyor. Diğer bilgili arkadaşları etiketleyebilirsin konu için.

Kuruyorum hocam deneyeyim. Tanıdığınız hocalarım varsa etiket atar mısınız ben açıkçası çok tanımıyorum.

Ses olayı attıgınız linkten çözüldü hocam çok teşekkürler simdi touchpad kaldı ne bela şeymiş ya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı