Acer Nitro 5 2022 nasıldır?

• Konuyu başlatan çivi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Abi laptopu yaklaşık 5 ay önce almışsın. Bu süreçte herhangi bir sıkıntı çıkardı mı, hala memnun musun, tavsiye eder misin?
memnunum bi sıkıntı çıkarmadı hatta şuan daha uygun fiyatta aldığım fiyattan, fanları biraz ses çıkartıyor ama o da olur sonuçta oyun bilgisayarı ben oyun oynarken 75-80 dereceyi geçmedi ama +8GB ram takviyesi yapılmalı piyasa da var 16 GB modeli oynadığım oyunlardaki fps ve sıcaklıkları yazayım aşağıya ;
Forza Horizon 4 | En Yüksek | 75-90 FPS | Sıcaklık 75~
ETS 2 | En Yüksek | 68-80 FPS | Sıcaklık 78~
Valorant | En Yüksek | 180-250 | Sıcaklık 65~
Sesi özellikle diğer markalara kıyasla çok iyi DTSx yazılımı kullanıyor lisanslı başka soracağın soru olursa özelden yazabilirsin.

memnunum bi sıkıntı çıkarmadı hatta şuan daha uygun fiyatta aldığım fiyattan, fanları biraz ses çıkartıyor ama o da olur sonuçta oyun bilgisayarı ben oyun oynarken 75-80 dereceyi geçmedi ama +8GB ram takviyesi yapılmalı piyasa da var 16 GB modeli oynadığım oyunlardaki fps ve sıcaklıkları yazayım aşağıya ;
Forza Horizon 4 | En Yüksek | 75-90 FPS | Sıcaklık 75~
ETS 2 | En Yüksek | 68-80 FPS | Sıcaklık 78~
Valorant | En Yüksek | 180-250 | Sıcaklık 65~
Sesi özellikle diğer markalara kıyasla çok iyi DTSx yazılımı kullanıyor lisanslı başka soracağın soru olursa özelden yazabilirsin.
Çok teşekkür ederim. Oyundan ziyade dersler için alıyorum, uzay mühendisliği için. Fazlada bir bütçem yok, en mantıklı bu geldi.

Fiyatı gerçekten çok uygun geldi özelliklerine göre, o yüzden ufak bi tedirginlik de yaşadım bir sıkıntı olur mu diye?

Son düzenleme:
Usta pil ömrü nasıl acaba oyun dışında herhangi kronik bir soruna rastladın mi şuan 16.500 olmuş en uygun bunu buldum
144 fps e sabitleyip düşük ayarlarda 1-2 saat valorant oynadığım oldu normal kullanımda 5-6 saat gidiyor parlaklık kısık ve pil tasarrufu açık şekilde. pille ilgili sorun yaşamadım genel anlamda hiç sorun yaşamadım öyle diyeyim.

144 fps e sabitleyip düşük ayarlarda 1-2 saat valorant oynadığım oldu normal kullanımda 5-6 saat gidiyor parlaklık kısık ve pil tasarrufu açık şekilde. pille ilgili sorun yaşamadım genel anlamda hiç sorun yaşamadım öyle diyeyim.
Hocam 25ms ekran gecikmesi gösteriyor diğer laptoplara göre oldukça yüksek bu çok etkili oluyor mu

Geri
Yukarı