Acer Nitro 5 2022 nasıldır?

• Konuyu başlatan çivi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Hocam gayet memnunum muadil fiyattaki laptoplara göre kaliteli ısınma sorunu yok, klavyenin üstü ısınmıyor Max gördüğüm sıcaklık ETS 2 de en yüksek ayarlarda 75 falandı ve 110-120 FPS arası alıyor. Ama alındıktan sonra 8 GB RAM daha eklenmeli servisten. Başka sorun olursa ulaşabilirsin bende araştırırken çok bilgiye ulaşamadım. Pişman olmazsın ben memnunum.

Nitro sensteki ayarlar sekmesini kontrol eder misiniz muxa dair bir şey var mı?

Hocam gayet memnunum muadil fiyattaki laptoplara göre kaliteli ısınma sorunu yok, klavyenin üstü ısınmıyor max gördüğüm sıcaklık ets 2 de en yüksek ayarlarda 75 falandı ve 110-120 fps arası alıyor.Ama alındıktan sonra 8GB RAM daha eklenmeli servisten. Başka sorun olursa ulaşabilirsin bende araştırırken çok bilgiye ulaşamadım. Pişman olmazsın ben memnunum.
Çok teşekkür ederim yorum için bu ürün hakkında pek bilgi yok internet üzerinde böyle yazılar baya yol gösteriyor . Ben de bugün verdim siparişi izlenimlerimi aktarırım yeni alacak olanlar için. Paneli hakkında biraz şüpheye düştüm açıkçası IPS panelin parlaklığı iyimi midir acaba renkler falan nasıldır merak içerisindeyim ?

Çok teşekkür ederim yorum için bu ürün hakkında pek bilgi yok internet üzerinde böyle yazılar baya yol gösteriyor . Ben de bugün verdim siparişi izlenimlerimi aktarırım yeni alacak olanlar için. Paneli hakkında biraz şüpheye düştüm açıkçası IPS panelin parlaklığı iyimi midir acaba renkler falan nasıldır merak içerisindeyim ?
parlaklık benim için yeterli hocam yanılmıyorsam 250-300 nit ekranın görüntüsü renkleri ve netliği diğer markaların modellerine göre iyi hepsini deneyimleme şansım oldu, ayrıca freesync özellikli keyifli oyun oynaması valorant indirdim şuanlık ve en yüksek ayarlarda kenar yumşatma vs kapalı 240-280 fps alıyor, en beğendiğim özelliği sesi ve soğutması oldu kaliteli ve yüksek dtsx uygulamasından kontrol edilebiliyor fanlar ise çift 7400rpm biraz sesli max da . pişman olmazsın emin ol.hayırlı olsun.

Nitro sensteki ayarlar sekmesini kontrol eder misiniz muxa dair bir şey var mı?
maalesef hocam mux switch özelliği yok bios da da yok.

parlaklık benim için yeterli hocam yanılmıyorsam 250-300 nit ekranın görüntüsü renkleri ve netliği diğer markaların modellerine göre iyi hepsini deneyimleme şansım oldu, ayrıca freesync özellikli keyifli oyun oynaması valorant indirdim şuanlık ve en yüksek ayarlarda kenar yumşatma vs kapalı 240-280 fps alıyor, en beğendiğim özelliği sesi ve soğutması oldu kaliteli ve yüksek dtsx uygulamasından kontrol edilebiliyor fanlar ise çift 7400rpm biraz sesli max da . pişman olmazsın emin ol.hayırlı olsun.

maalesef hocam mux switch özelliği yok bios da da yok.
Hocam cidden valorantta o kadar fps alıyor musunuz bende de acer var an517-41 modeli r7 5800h-3060 fakat ben o kadar alamıyorum. Genellikle 180 190 fps oynuyorum ayarlar sizinkiyle aynı.

Hocam cidden valorantta o kadar fps alıyor musunuz bende de acer var an517-41 modeli r7 5800h-3060 fakat ben o kadar alamıyorum. Genellikle 180 190 fps oynuyorum ayarlar sizinkiyle aynı.
Hocam bende 3060ti var da ben 300'ü rahat geçiyorum fps konusunda. Sizde anormal bir durum olabilir diye düşünüyorum. Zira 3060 için 180fps düşük bence. (Grafik ayarları en yüksekte, işlemci i7 12700f)

arkadaşın dediği gibi anormal bir durum 3050 3060ın 2 katı performanslı.

arkadaşın dediği gibi anormal bir durum 3060 3050nin 2 katı.

Son düzenleme:
Hocam ben bu modeli kullanıyorum. 2020 Haziran da aldım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gayet iyi isteyip de oynayamadığım oyun olmadı. Tavsiye ediyorum.

Hocam gayet memnunum muadil fiyattaki laptoplara göre kaliteli ısınma sorunu yok, klavyenin üstü ısınmıyor max gördüğüm sıcaklık ets 2 de en yüksek ayarlarda 75 falandı ve 110-120 fps arası alıyor.Ama alındıktan sonra 8GB RAM daha eklenmeli servisten. Başka sorun olursa ulaşabilirsin bende araştırırken çok bilgiye ulaşamadım. Pişman olmazsın ben memnunum.

Abi laptopu yaklaşık 5 ay önce almışsın. Bu süreçte herhangi bir sıkıntı çıkardı mı, hala memnun musun, tavsiye eder misin?

Geri
Yukarı