Acer Nitro 5 3070 Ti alınır mı?

Bütçe
35000
Hocam tekrar merhaba biraz daha bütçe kısarak alttaki makineyi sipariş ettim. RAM'i 32 GB'a çıkarmayı düşünüyorum fakat hangi marka model tam olarak hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum o konuda bilginiz var mıdır acaba?

Hayırlı olsun, CPU Z programından CL değerlerine SS alıp atarsanız uyumlu RAM bulunur.

Merhaba arkadaşlar, pek fazla oyun oynamıyorum. Oynarsam da en fazla LoL oynarım. Nitro 5 3070 Ti almak mantıklı mı yoksa bu fiyatlara daha iyisi var diyebilir misiniz? Ya da bu bütçeyle şu laptopu al üzerine de PS5 al diyebileceğiniz bir seçenekte olabilir. Önerilerinizi bekliyorum...
Eki Görüntüle 2153665

Nitro 5'ler zaten yeterince zorlanıyor(display vs hak getire). 3070 Ti ile patlama noktasına gelecektir. Yeni nesil ekran kartlı bir model alırsanız daha iyi olur. Benimle aynı durumdasın(Gaming notebook sahibi olarak söylüyorum) bence arkadaşın önerisini bir düşün. Elinin altında istediğin gibi taşıyabileceğin bir MacBook + konsol neden olmasın.

Not: Almışsın, hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tekrar merhaba, biraz daha bütçe kısarak alttaki makineyi sipariş ettim. RAM'i 32 GB'a çıkarmayı düşünüyorum fakat hangi marka model tam olarak hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum o konuda bilginiz var mıdır acaba?

Güzel tercih, güle güle kullanın. RAM için yeni bir konu açıp beni etiketlerseniz daha iyi olur. Konu dağılmasın fazla.

Geri
Yukarı