Acer Nitro 5 3070 Ti alınır mı?

Bütçe
35000
Ryzen 6800 eski bir işlemci değil bildiğim kadarıyla. Benim ilgimi çeken bu modeli başka hiçbir yerde göremedim ve fiyatına göre bana çok cazip göründü.

Değil hocam 3070 Ti saf güçte bayağı iyi 4070'e eşit neredeyse işlemcisi de 7840HS olsaydı daha iyiydi fakat 6800H da darboğaz yapmaz. Isınma konusunda içinde 150W 3070 Ti var yani ısınacak tabii ki. Maksimum 150W güç çekiyor. Fakat ben bu laptopu genelde 38-40k bandında görmüştüm bu garibime gitti.

Merhaba arkadaşlar, pek fazla oyun oynamıyorum. Oynarsam da en fazla LoL oynarım. Nitro 5 3070 Ti almak mantıklı mı yoksa bu fiyatlara daha iyisi var diyebilir misiniz? Ya da bu bütçeyle şu laptopu al üzerine de PS5 al diyebileceğiniz bir seçenekte olabilir. Önerilerinizi bekliyorum...
Eki Görüntüle 2153665
En fazla LoL oynuyorsanız böylesine güçlü bir ekran kartıyla donatılmış leptopu ne yapacaksınız? :D

Sadece TFT oynuyorum evet iş yerinde iken telefondan da oynuyorum fakat PC'nin yerini tutmuyor tabii. Bilgisayarda bir yerde şart kenarda dursun istiyorum ne olursa olsun.

Bilgisayar elbette şart, ben Xbox veya PS düşünmenize gerek yok o zaman demişim. Ultrabook olarak güzel bir model;

Değil hocam 3070 Ti saf güçte bayağı iyi 4070'e eşit neredeyse işlemcisi de 7840HS olsaydı daha iyiydi fakat 6800H da darboğaz yapmaz. Isınma konusunda içinde 150W 3070 Ti var yani ısınacak tabii ki. Maksimum 150W güç çekiyor. Fakat ben bu laptopu genelde 38-40k bandında görmüştüm bu garibime gitti.
Isınma problem değil, leptop soğutucusu alıp yatay bir şekilde leptopun altına koyarsa dert edilmez.

Ryzen 6800 eski bir işlemci değil bildiğim kadarıyla. Benim ilgimi çeken bu modeli başka hiçbir yerde göremedim ve fiyatına göre bana çok cazip göründü.

Eski. Şahsen bu bütçede dizüstü alacak olsaydım 7640HS'den aşağısında bakmazdım sanıyorum yanına da RTX 4060 sığıyor.

DDR5'im var, sağlam tekli ve çoklu çekirdek gücüm var, ekran kartımda NVIDIA Frame Gen var daha ne isterim.

MacBook oynatıyorsa mantıklı Xbox s mi yoksa X mi? @kurtcobain1

Sadece TFT oynuyorum evet iş yerinde iken telefondan da oynuyorum fakat PC'nin yerini tutmuyor tabii. Bilgisayarda bir yerde şart kenarda dursun istiyorum ne olursa olsun.

İsterseniz şu ikisinde alabilirsiniz, X daha mantıklı bütçe varsa 4K destekliyor.

Bilgisayar elbette şart, ben Xbox veya PS düşünmenize gerek yok o zaman demişim. Ultrabook olarak güzel bir model;

Konsola girmezsek güzel bir Gaming laptop önerinizi alırım o zaman 30-35k arası :) Bu 3070 Ti ideal midir yoksa daha iyisi bulunabilir mi mesela?

Eski. Şahsen bu bütçede dizüstü alacak olsaydım 7640HS'den aşağısında bakmazdım sanıyorum yanına da RTX 4060 sığıyor.

DDR5'im var, sağlam tekli ve çoklu çekirdek gücüm var, ekran kartımda NVIDIA Frame Gen var daha ne isterim?

3070 FSR3 modlamasıyla harika işler çıkartıyor. Zaten saf güçte gayet iyi. Bu fiyata 4060 bulanabilir ama işlemci geri kalabilir biraz.

Konsola girmezsek güzel bir Gaming laptop önerinizi alırım o zaman 30-35k arası :) Bu 3070 Ti ideal midir yoksa daha iyisi bulunabilir mi mesela?

4060 Lenovo LOQ var https://www.akakce.com/laptop-noteb...0-15-6-full-hd-notebook-fiyati,443459099.html fakat bu laptopta kronik bir sorun var sanırım hoparlöründe. Başka bir bildiğim sorunu yok bir ghosting sorunu var o da size dert olmaz sadece LoL, TFT oynarsanız. En düşük fiyata 4060 bu var hocam.

Konsola girmezsek güzel bir Gaming laptop önerinizi alırım o zaman 30-35k arası :) bu 3070 Ti ideal midir yoksa daha iyisi bulunabilir mi mesela?

Daha optimum olsun dersek hem panel hem CPU gucu olarak daha iyi olan bu Nitro 5'e bakabilirsiniz;

TFT gibi bir oyun CPU gücüne bakar. Bütçeyi biraz aşıyor ama değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı