Acer Nitro 5 4 yıl idare eder mi?

Bütçe
9500

werves

Hectopat
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=ios-product-detail
Bu laptopu alacağım, şu an indirmle birlikte 8000 TL oluyor. Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum. Çok donanım isteyen oyunlar oynamam. Arkadaşlarımla oynadığım 1-2 korku oyunu var onlarda da düşük grafiklerde 60 FPS alması yeter. Beni en az 4 yıl götürür mü? (Hepsiburada'da bu fiyat bandındaki bütün ürünlere baktım, buna karar verdim)

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=ios-product-detail
Bu laptopu alacağım, şu an indirmle birlikte 8000 TL oluyor. Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum. Çok donanım isteyen oyunlar oynamam. Arkadaşlarımla oynadığım 1-2 korku oyunu var onlarda da düşük grafiklerde 60 FPS alması yeter. Beni en az 4 yıl götürür mü? (Hepsiburada'da bu fiyat bandındaki bütün ürünlere baktım, buna karar verdim)
Hocam bu bilgisayarı arkadaşım almıştı Valorant'ta 135 FPS alıyor. Çok güzel bir bilgisayar. 4-5 yıl idare eder mi bilemiyorum ama pişman olmazsınız.
Edit: Yüksek Grafiklerde.

Teşekkürler arkadaşlar muhtemelen alıyorum bugün.
Bu arada ürün 144 Hz mi? Ben öyle biliyorum ama hiçbir yerde göremedim bilen var mı? (Tamam fotoğrafta varmış ben de nereden aklımda kaldı diyorum.)

Son düzenleme:
Bu arada ürün 144 Hz mi?
Evet. 10. nesil Intel'de ısı değerleri fazla olur. Ryzen 5 4600H model kullanıyorum fan normal kullanımlarda çalışmıyor, oyunlarda işlemci 75 derece, GPU 63 derece maks sıcaklıkları var ve nette incelemelerde buz gibi tasviri veriyorlar. Ryzen 5 4600H, i7 10750H kafa tutan işlemci, senin alacağın işlemciden de iyi ve nm olarak daha iyi.

I5 10300H 14nm
Ryzen 5 4600H 7nm

Senin modelde tek slot 16GB var, yanına 16GB alman gerekecek DUAL Channel için ve cihazdan tam performans alman için.

Evet. 10. nesil Intel'de sıcaklık değerleri fazla olur. Ryzen 5 4600H model kullanıyorum fan normal kullanımlarda çalışmıyor, oyunlarda işlemci 75 derece, GPU 63 derece maksimum sıcaklıkları var ve nette incelemelerde buz gibi tasviri veriyorlar. Ryzen 5 4600H, i7 10750H kafa tutan işlemci, senin alacağın işlemciden de iyi ve nm olarak daha iyi.

i5 10300H 14nm
Ryzen 5 4600H 7nm

Senin modelde tek slot 16 GB var, yanına 16 GB alman gerekecek Dual Channel için ve cihazdan tam performans alman için.

Ryzen modelini aramıştım ama bulamadım i5 11300 H, GTX 1650 olan bir model vardı ama 10300H olanı aldım sizce ısınma çok sorun çıkarır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı