Acer Nitro 5 95 dereceyi görüyor

Soğutucu kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız alttaki hava boşlukları tıkanıyor ve 10-15 dereceye kadar ısınmaya neden oluyor. Yükselti lazım laptoplar için.

Dostum hiç bilgim yok

Bir de garanti dışı oliyor diye duydum
İki günlük bilgisayarsa macun değiştirmekle uğraşma. Taksit konusunda sıkıntı çekmiyorsan, yani elinde para varsa yenisini alabilecek; iade edip yenisini al. Ben o kadar kötü de görmedim performans olarak ancak bütçene yazık diye değiştirebilirsin. Daha güçlü donanımlar var gibi duruyor ancak detaylı araştırma ile seçilmesi lazım.

@654456 'ın dediği de doğru. Altta 3-5 cm'lik yükselti çok fark eder. Dahası yükte sıcaklık önemlidir, boşta sıcaklığı çok düşünmeye gerek yok. Sırf tıkanıklıktan bile olabilir.

Soğutucu kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız alttaki hava boşlukları tıkanıyor ve 10-15 dereceye kadar ısınmaya neden oluyor. Yükselti lazım laptoplar için.
Cok ciddi oyun oynamıyorum o yüzden gerek duymadım

Per
İki günlük bilgisayarsa macun değiştirmekle uğraşma. Taksit konusunda sıkıntı çekmiyorsan, yani elinde para varsa yenisini alabilecek; iade edip yenisini al. Ben o kadar kötü de görmedim performans olarak ancak bütçene yazık diye değiştirebilirsin. Daha güçlü donanımlar var gibi duruyor ancak detaylı araştırma ile seçilmesi lazım.

@654456 'ın dediği de doğru. Altta 3-5 cm'lik yükselti çok fark eder. Dahası yükte sıcaklık önemlidir, boşta sıcaklığı çok düşünmeye gerek yok. Sırf tıkanıklıktan bile olabilir.
Performans olarak değil zaten ısınma olarak problem

@654456'ın dediği de doğru. Altta 3-5 Cm'lik yükselti çok fark eder. Dahası yükte sıcaklık önemlidir, boşta sıcaklığı çok düşünmeye gerek yok. Sırf tıkanıklıktan bile olabilir.

Yükte de iyi değil, offset değeri 0 olsa cihaz direkt kendini kapayacak. Offset değeri 8, 92 derece üstünü görünce yavaşlatıyor kendini.

20W 70 derece olmuş hocam, benim i5 8300H işlemcili Abra bile 20W değerinde 50 derece çalışıyor.
Boşta 50 ye düşüyor

Oyunda zaten 50-60W çekecek, 20W değerinde bile 70 derece iken oyunlarda 92 sabit olur.
Csgo yukledim 2018 versiyon fps limiti kaldırınca böyle oldu

Oyunda zaten 50-60W çekecek, 20W değerinde bile 70 derece iken oyunlarda 92 sabit olur.

Boşta 50 ye düşüyor

Foto gelmemis cpu 87C %22 48.1w

Son düzenleme:

Geri
Yukarı