Acer Nitro 5 açılırken 1 tane bip sesi geliyor

Muhtemelen şarja takılı haldeyken açıyorsunuz. Şarj olmaya başladığında çıkıyor o ses. Aynı laptop'dan bende de var. Şarj kablosunu söküp taktığınızda da aynı bip sesini veriyor.

İsterseniz açılışta istemediğiniz bip sesini BIOS'tan kapatabilirsiniz. Power Beep'i bulup disabled konumuna getirebilirsiniz. Bu sayede bip sesini açılışta kesmiş olursunuz.
ya benim için önemli değil bilgisiyarımın kötü durumda olduğunu göstermiyor değil mi
Muhtemelen şarja takılı haldeyken açıyorsunuz. Şarj olmaya başladığında çıkıyor o ses. Aynı laptop'dan bende de var. Şarj kablosunu söküp taktığınızda da aynı bip sesini veriyor.
gözlemleyeceğim yanıtınız için teşekkürler peki bu ses kötü bir şey mi

Ya benim için önemli değil bilgisiyarımın kötü durumda olduğunu göstermiyor değil mi?

Gözlemleyeceğim yanıtınız için teşekkürler peki bu ses kötü bir şey mi?

İnternette görmüştüm 8 bip hatası ekran kartında sorun olduğunu söylüyor ama 1 bip sesinden emin değilim bilgisayarda herhangi bir program var mı?

Aynı laptop'dan bende de var.
Bende de var yalnız o bip sesi bilgisayar açıkken oluyor, yani Windows'da iken fişi takınca yapıyor ama bilgisayar açmadan önce fişe takılı olup sonra bilgisayarı çalıştırınca söylenen bip sesi yok. Açılırken çıkmaması gerek ama modelden modele mi değişir bilmem, AN515-44 modeli var benim.

Ya benim için önemli değil bilgisiyarımın kötü durumda olduğunu göstermiyor değil mi?

Gözlemleyeceğim yanıtınız için teşekkürler peki bu ses kötü bir şey mi?

Hayır değil hocam. Ayrıca BIOS'tan kapatabiliyor olmanız lazım. Kapatın isterseniz. Cihazı sıkıntısız kulanıyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı