Acer Nitro 5 açılmıyor

Olmayanı Arayan

Hectopat
Bugün Acer Nitro 5 AN515-55 isimli bilgisayarı aldım. Kutusunu açtım ve şarja takıp açma tuşuna bastım ama hiçbir şey olmadı. Fanlar dönmüyor, şarj ışığı ya da herhangi bir ışık yanmıyor, USB'den telefonu taktığımda şarj etmedi, ekranda hiçbir şey yok. Prizde elektrik olduğuna eminim. Servisi vs. aradım ama mesai saati dışında olduğundan açan olmadı. İlla iadeye mi göndermeliyim?

Edit: Arka şarj kablosunu taktığımı sanmışım. Onu güçlü ve sert bir biçimde ittirmek gerekiyormuş.
Herkese teşekkür ederim

Son düzenleme:
Hocam şarj aletini biraz bastırarak takmayı deneyin. Resimdeki pil sıfırlama butonu değil bu arada kensington kilididir. Çalınmalara kârşı cihazı kilitlemenize yarar. Dediğim buton varsa laptopun altında yer alır. Telefonlardaki sim çıkarma deliği kadar ince olur.
Evet bunu yapmam gerekiyormuş.

Bu durumu yaşayan, yaşayacak arkadaşlar için yazıyorum; arkaya kabloyu takınca tık ediyor. O tık sesini duyduktan sonra güçlüce ittirince tam oturuyor

Bugün Acer Nitro 5 AN515-55 isimli bilgisayarı aldım. Kutusunu açtım ve şarja takıp açma tuşuna bastım ama hiçbir şey olmadı. Fanlar dönmüyor, şarj ışığı ya da herhangi bir ışık yanmıyor, USB'den telefonu taktığımda şarj etmedi, ekranda hiçbir şey yok. Prizde elektrik olduğuna eminim. Servisi vs. aradım ama mesai saati dışında olduğundan açan olmadı. İlla iadeye mi göndermeliyim?

Edit: Arka şarj kablosunu taktığımı sanmışım. Onu güçlü ve sert bir biçimde ittirmek gerekiyormuş.
Herkese teşekkür ederim
Allah razı olsun bende hep beni buluyor demiştim o kadar basitmiş ki aslında

Yeni konular

Geri
Yukarı