Acer Nitro 5 açılmıyor

BrkDeniz

Hectopat
Laptopuma her zaman yaptığım işlem olan termal macun yenilemesi yaptım kapadım bilgisayarı. Düğmeye bastım ekranda tepki yok. Şarjda denedim yine aynı sorun var. Fan dönüyor klavye ışığı geliyor 5-6 saniye sonra ekrana görüntü gelmeden kapanıyor kendi kendine. Bir daha açıyor kapanıyor. Kısır döngü oluyor. Sorun ne olabilir?

Macun kaynaklı değilmiş temizledim yine aynı sorun düğmeye basıyorum ışıklar geliyor fan dönüyor 5-6 saniye sonra kapanıp kendi kendine açılıp aynısını yapıyor.

Geçmiş olsun üzüldüm bence bu senin çözebileceğin bir sorun değil, yanlışlıkla anakarta zarar vermiş olabilirsin (benim başıma geldi). Servise yollamanda fayda var.

Dedikleri tüm uygulamaları yerine getirdin mi? Batarya, RAM, SSD, HDD bunları söküp tekrar yerine taktın mı? Veya statik elektrik sorunu da olabilir.
Şunu söyleyeyim Acer servisi o cihazı garanti dışı bırakacaktır.

Dedikleri tüm uygulamaları yerine getirdin mi? Batarya, RAM, SSD, HDD bunları söküp tekrar yerine taktın mı? Veya statik elektrik sorunu da olabilir.
Şunu söyleyeyim Acer servisi o cihazı garanti dışı bırakacaktır.
Cihazın garantisi bitmişti zaten statik elektrik boşaltma deniyorum ama acer için bulamadım düğmeden elimi çekince kendi kendine açılıp kapanma yapıyor sonra batarya sıfırla tuşuna basınca duruyor

Yeni konular

Geri
Yukarı