Çözüldü Acer Nitro 5 alınca yapılması gereken nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

koalamario

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070Tİ
RYZEN 7 6800H
1TB SSD
32 RAM
Amazon.com.tr arkadaşlar sonunda bu bilgisayarı aldım, ne yapmam lazım A'dan Z'ye kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FreeDOS gelmiş. Windows kuracaksanız bir USB hazırlayıp Windows kurun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonrasında ise sürücüleri kurun;

Ardından kullandığınız uygulamları kurabilirsiniz. Gayet basit adımlar. Ekstra olarak performans testi yapabilirsiniz veya ölü piksel testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ardından kullandığınız uygulamları kurabilirsiniz. Gayet basit adımlar. Ekstra olarak performans testi yapabilirsiniz veya ölü piksel testi.

Çözüm
AN515-45 kullanıcısıyım. Üstteki arkadaşın dediği gibi FreeDOS geliyor. Windows kurulumu yapman gerekiyor. Ama sorunu anlayamadım tam olarak? ASUS için mi ne yapmam lazım yoksa bilgisayar kurulumu için mi ne yapmam lazım diye soruyorsun?

AN515-45 kullanıcısıyım. Üstteki arkadaşın dediği gibi FreeDOS geliyor. Windows kurulumu yapman gerekiyor. Ama sorunu anlayamadım tam olarak? ASUS için mi ne yapmam lazım yoksa bilgisayar kurulumu için mi ne yapmam lazım diye soruyorsun?

Hocam FreeDOS değil eshell ne yapmam lazım.

Hocam FreeDOS değil eshell, ne yapmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı