Acer Nitro 5 alınır mı?

Almanı önermem çünkü 8GB RAM yetmez 16GB şart. Ama servise göndermen lazım yoksa garantisi bozulur. ACER izin vermiyor açmana. Bu yüzden önermiyorum. Ama başka alet yok. Laptopcuysan benim gibi al o zaman ya da bekle başka modellerin stoğunu. Ama indirimde iyi.

Almanı önermem çünkü 8 GB RAM yetmez 16 GB şart. Ama servise göndermen lazım yoksa garantisi bozulur. Acer izin vermiyor açmana. Bu yüzden önermiyorum. Ama başka alet yok. Laptopcuysan benim gibi al o zaman ya da bekle başka modellerin stoğunu. Ama indirimde iyi.

Kanka 16 takacağım zaten RAM için sıkıntı yapmayın RAM'i haalletcem servisle falan.

Almanı önermem çünkü 8 GB RAM yetmez 16 GB şart. Ama servise göndermen lazım yoksa garantisi bozulur. Acer izin vermiyor açmana. Bu yüzden önermiyorum. Ama başka alet yok. Laptopcuysan benim gibi al o zaman ya da bekle başka modellerin stoğunu. Ama indirimde iyi.

Acil almam lazım kanka dolar fırladı fırlayacak bir de ben Acer'le görüşüp RAM ekletebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük modelini kullanıyorum. Bir daha şansım olsa başka bir marka tercih ederdim. Yüzüstü bırakmaz ama çok performans istiyorsan alınmaz.

Kanka 16 takacağım zaten RAM için sıkıntı yapmayın RAM'i haalletcem servisle falan.

Acil almam lazım kanka dolar fırladı fırlayacak bir de ben Acer'le görüşüp RAM ekletebiliyor muyum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakabilirsin. Bu videoda 5600H'li modeli var. Ama çok aman aman fark olmaz.

Donanimi iyi, acer markasida iyi fakat isinma sorunlari olabiliyor bazi acer modellerinde.
Kullanan birisi cevaplarsa daha iyi olur.
Eski versiyonunda vardı. Şu anki versiyonlarda yok ısınma.
Şu anda hatırlamıyorum ama yüksek ihtimalle satıştan kaldırılmıştır artık 2020'nin ortalarında almıştım şimdi ilk önce garantiye gelelim garantisi kötü onu söyleyeyim soğutması iyi gerçekten ama yazılımsal sıkıntıları var bu yüzden 5-6 kez format atmak zorunda kaldım.
Yazılımsal sıkıntı? Windows değil mi? Acer la ne alakası var?
Kanka 16 takacağım zaten RAM için sıkıntı yapmayın RAM'i halletcem servisle falan.

RAM e sorun çıkarmıyorlar diye biliyorum. Çıkarıyorlarsa da serviste taktırırsın.

Geri
Yukarı