Acer Nitro 5 alınır mı?

Bütçe
13.000
Bütçeni arttırabiliyorsan bu modeli öneririm RTX 3060 ile performansta büyük sıçrama yaşarsın şu an indirimde:
Arttıramıyorsanda yukarıdaki arkadaşların dediklerine katılıyorum

Şu an fiyatı 12900. Karne indirimlerinde bunun altına düşer mi yoksa bu fiyatta mı kalır? Yine buna rakip olarak öneriniz var mıdır?

Not: Fiyatını satıcı tekrardan 13.300'e çıkarmış büyük ihtimalle bu akşam tekrardan düşürür
dostum sakın alma bende var, aşırı fazla kronik sorunu var acerin kimseye tavsiye etmiyorum, anakartı sıkıntılı ram slotları herkesin bozulmuş düzgün kalan 2-3 kişi var, bi anda kitleniyor yada siyah ekran oluyor kısacası hayatta alınmaz

Şarj azalma sorunu Acer nitro 5'te de var :) Bende bu model var https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qarey-001-p-HBCV00000RF4Z7

Steam pubg oynuyorum arada, prize takılı olduğu halde şarja baktığımda %2-%3 azalmış oluyor. 180 wattlık bir adaptörü var..
dostum sakın alma bende var, aşırı fazla kronik sorunu var acerin kimseye tavsiye etmiyorum, anakartı sıkıntılı ram slotları herkesin bozulmuş düzgün kalan 2-3 kişi var, bi anda kitleniyor yada siyah ekran oluyor kısacası hayatta alınmaz
Harici monitörle kullanıyorum ve ilk başlarda harci ekran 15-20 dk arayla 1-2 saniyeliğine kararıp geri geliyordu. Hdmi kabloyu en kalitelisinden aldım düzeldi. Fakat bu Acer markasına nedense çok soğuk bakıyorum. Bana uyguna geldi diye aldım yoksa şimdiki aklım olsa lenovo'nun 130 wattlık ekran kartlı modelleri var ondan veya hp omen alırdım. Bu iki hariç laptop alınmaz o kesin :) MSI ve ASUS'u eşdeğer özelliklerde daha pahalı diye bakmıyorum bile.

Ayrıca @Ben Jushle kesinlikle Ryzen Controller kullanmanı tavsiye ederim. İşlemciyi 80 dereceye sabitle, oyunlarda FPS artışı ve fanın çalışmasının yavaşlaması gibi artıları oluyor. Çok işlemciye gerek olan durumlarda hemen kapatabilirsin zaten sağda simge durumunda duruyor.

Son düzenleme:
Dostum sakın alma bende var, aşırı fazla kronik sorunu var Acer'in kimseye tavsiye etmiyorum, anakartı sıkıntılı RAM slotları herkesin bozulmuş düzgün kalan 2-3 kişi var, bir anda kilitleniyor ya da siyah ekran oluyor kısacası hayatta alınmaz

Şarj azalma sorunu Acer Nitro 5'te de var :) Bende bu model var https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qarey-001-p-HBCV00000RF4Z7

Steam PUBG oynuyorum arada, prize takılı olduğu halde şarja baktığımda %2-%3 azalmış oluyor. 180 wattlık bir adaptörü var.

Harici monitörle kullanıyorum ve ilk başlarda harci ekran 15-20 dk arayla 1-2 saniyeliğine kararıp geri geliyordu. HDMI kabloyu en kalitelisinden aldım düzeldi. Fakat bu Acer markasına nedense çok soğuk bakıyorum. Bana uyguna geldi diye aldım yoksa şimdiki aklım olsa Lenovo'nun 130 wattlık ekran kartlı modelleri var ondan veya HP Omen alırdım. Bu iki hariç laptop alınmaz o kesin :) MSI ve ASUS'u eş değer özelliklerde daha pahalı diye bakmıyorum bile.

Ayrıca @Ben Jushle kesinlikle Ryzen Controller kullanmanı tavsiye ederim. İşlemciyi 80 dereceye sabitle, oyunlarda FPS artışı ve fanın çalışmasının yavaşlaması gibi artıları oluyor. Çok işlemciye gerek olan durumlarda hemen kapatabilirsin zaten sağda simge durumunda duruyor.

O zaman Lenovo daha mantıklı belki ilerleyen zamanda sorunu kabullenip gönderince herkese verirler aldıktan 3-4 ay sonra 8 GB RAM takarak gönderip 170W adaptör isterim
Bütçeni arttırabiliyorsan bu modeli öneririm RTX 3060 ile performansta büyük sıçrama yaşarsın şu an indirimde:
Arttıramıyorsanda yukarıdaki arkadaşların dediklerine katılıyorum
bu laptop çok daha iyi ancak maalesef bütçemi arttıramam max 14.000'e çıkarabilirim

O zaman Lenovo daha mantıklı belki ilerleyen zamanda sorunu kabullenip gönderince herkese verirler aldıktan 3-4 ay sonra 8 GB RAM takarak gönderip 170W adaptör isterim

bu laptop çok daha iyi ancak maalesef bütçemi arttıramam max 14.000'e çıkarabilirim
özellikleri daha iyi diye paranı çöpe ataiblirsin

tüm acer serisi için önceden lenovo vardı 6 sene kullandım hala taş gibi lenovo al kanka

ha bide satıcısı güvenilir değil
O satıcı Arena'ya bağlı sanırım. Çünkü gelen laptoplar Arena bilgisayardan geliyor. Kutusunda yazıyor. Arena nasıl bilmem. Bilgi mahiyetinde paylaşıyorum..

Geri
Yukarı