Acer Nitro 5 alınır mı?

burakersan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam yakın zamanda Casper Excalibur G870 cihazımı yetersiz yazılım desteği ve gereksiz hızlı fan ve bundan dolayı çıkan tiz ses yüzünden iade ettim.

Buradan aldığım öneriler ve bugün gidip kendim deneyimledikten sonra bu modelde karar kıldım çok hoşuma gitti her şeyiyle. Siz ne düşünüyorsunuz Victus ve IdeaPad gibi alternatifleri var ama bunun kadar içime sinmedi ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam yakın zamanda Casper Excalibur G870 cihazımı yetersiz yazılım desteği ve gereksiz hızlı fan ve bundan dolayı çıkan tiz ses yüzünden iade ettim.

Buradan aldığım öneriler ve bugün gidip kendim deneyimledikten sonra bu modelde karar kıldım çok hoşuma gitti her şeyiyle. Siz ne düşünüyorsunuz Victus ve IdeaPad gibi alternatifleri var ama bunun kadar içime sinmedi ne dersiniz?
Sadece magazadan alabiliyorsan guzel cihaz.

Ideapad varken ikisi de çöp.
Ideapad donanimi daha dusuktur muhtemelen, kasa kalitesi de oyle aman aman olmadigi icin cop diyebilecegimizi dusunmuyorum.

Sadece magazadan alabiliyorsan guzel cihaz.

Ideapad donanimi daha dusuktur muhtemelen, kasa kalitesi de oyle aman aman olmadigi icin cop diyebilecegimizi dusunmuyorum.
Ideapad'in ekran ve malzeme kaliteleri daha iyi, Victus'ların ekranı avize gibi sallanıyor. Beyaz dengesi çok kötü. Klavye tus basış hissi berbat. Nitro olanların soğutma sorunu var. Her türlü aynı donanımda Ideapad tekler.

IdeaPad'in ekran ve malzeme kaliteleri daha iyi, Victus'ların ekranı avize gibi sallanıyor. Beyaz dengesi çok kötü. Klavye tus basış hissi berbat. Nitro olanların soğutma sorunu var. Her türlü aynı donanımda IdeaPad tekler.

Ayni donanimda ki IdeaPad cok daha pahalidir, Nitro olanlarda sogutma sorunu yok hocam. Victus'da da ekran oyle cok sallanmiyor ben magazaya gidip bakmisim. Tus basista haklisin Victus tusunu ben sevmedim. Kasa ve ekran olarak ipead ustun, ama ayni donanimda IdeaPad cok daha pahalidir.

Ayni donanimda IdeaPad daha iyi ama haklisin.

Az önce MediaMarkt'e Acer Nitro 5 ve IdeaPad'e baktım UFO testi yaptım.
Acer panelleri aşırı kötü geldi. UFO'larin arkasinda iz kalıyor IdeaPad akiyor.

Sende git bir yere telefonunun internetini paylaş Acer Nitro için ghosting UFO testi yap neden ucuz olduğunu anlarsın.

Ayni donanimda ki IdeaPad cok daha pahalidir, Nitro olanlarda sogutma sorunu yok hocam. Victus'da da ekran oyle cok sallanmiyor ben magazaya gidip bakmisim. Tus basista haklisin Victus tusunu ben sevmedim. Kasa ve ekran olarak ipead ustun, ama ayni donanimda IdeaPad cok daha pahalidir.

Ayni donanimda IdeaPad daha iyi ama haklisin.

3060'lar 4050'lerden daha ucuz nereye daha pahalı hatta sanırım 4050 Lenovo LOQ (IdeaPad'in daha iyisi ) 33K olması lazım mediamarkta neredeyse aynı fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı