Acer Nitro 5 alt kapak nasıl açılır?

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Merhaba. Laptopumun fanları kirlendi, temizlemek istiyorum. Aynı zamanda termal macun değişimi de yapacağım. Laptopun alt vidalarını söktüm fakat tırnaklarını nereden ayırabilirim, bulamadım. Bu laptopta daha önce bu tür işlem yapan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Kredi kartı ile tırnaklarından ayırmayı denedim fakat araya girmedi bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda adam klavyenin ordan söküyor fakat bende oraya kredi kartı girmiyor.
Tırnakları derken kasasından bahsediyorsan o araya bir kart sokabilirsin ben hep öyle yaparım.
Evet ondan bahsediyorum, kart girmiyor.

Doğru ama kargoya gönderip alınması da uğraştırıcı belki bilgisayarcıya götürürüm.
Ben teknik servis ile görüştüm. Bana bir kargo kodu verdiler, kargo ücreti ödemeyeceğim. Laptopu şarj aletiyle beraber orjinal kutusunun içine koyun, üzerine iletişim numarasıyla ne yapılacağını yazın ve verdiğim kargo koduyla gönderin dediler. Ek olarak, Nitro 5'lerde duyduğum kadarıyla Türkiye'de bulunması zor bir macun mu, bir şey varmış. Ondan dolayı da servise göndereceğim aslında.

Ben teknik servis ile görüştüm. Bana bir kargo kodu verdiler, kargo ücreti ödemeyeceğim. Laptopu şarj aletiyle beraber orijinal kutusunun içine koyun, üzerine iletişim numarasıyla ne yapılacağını yazın ve verdiğim kargo koduyla gönderin dediler. Ek olarak, Nitro 5'lerde duyduğum kadarıyla Türkiye'de bulunması zor bir macun mu, bir şey varmış. Ondan dolayı da servise göndereceğim aslında.

Ya yolda bir şey olursa bir yeri çatlarsa kırılırsa ne olacak bu da sıkıntı olmaz mı beni tedirgin ediyor.

Geri
Yukarı