Acer Nitro 5 alt kapak nasıl açılır?

Ya yolda bir şey olursa bir yeri çatlarsa kırılırsa ne olacak bu da sıkıntı olmaz mı beni tedirgin ediyor.
Hocam ona göre hazırlayacaksınız kargoyu. Hiçbir kargocu bilgisayar paketini görüp de tekmelemez herhalde. Hem kendi orjinal kutusunda yumuşak koruma şeyi vardı herhalde.

Pena benzeri bir şey kullanılabilir kart girmiyorsa, daha ince olan bir şeyle deneyebilirdiniz. Yukarıda da denildiği gibi ilk sokumde zor olabilir, normal.
Ben teknik servis ile görüştüm. Bana bir kargo kodu verdiler, kargo ücreti ödemeyeceğim. Laptopu şarj aletiyle beraber orjinal kutusunun içine koyun, üzerine iletişim numarasıyla ne yapılacağını yazın ve verdiğim kargo koduyla gönderin dediler. Ek olarak, Nitro 5'lerde duyduğum kadarıyla Türkiye'de bulunması zor bir macun mu, bir şey varmış. Ondan dolayı da servise göndereceğim aslında.

Putty'den bahsediyorsunuz muhtemelen fakat ilk bakımda direkt onları değiştirmeye pek de gerek yok, muhtemelen servis bile değişmeyebilir. Aksine servis pumpout ihtimali olan bir macun kullanıyorsa daha sıkıntı.

Pena benzeri bir şey kullanılabilir kart girmiyorsa, daha ince olan bir şeyle deneyebilirdiniz. Yukarıda da denildiği gibi ilk sokumde zor olabilir, normal.

Putty'den bahsediyorsunuz muhtemelen fakat ilk bakımda direkt onları değiştirmeye pek de gerek yok, muhtemelen servis bile değişmeyebilir. Aksine servis pumpout ihtimali olan bir macun kullanıyorsa daha sıkıntı.
Valla neyden bahsediyorum inanın hatırlamıyorum :D Hangi termal macunu kullanacaklar onu bilmiyorum ama.

Vallahi neden bahsediyorum inanın hatırlamıyorum :D Hangi termal macunu kullanacaklar onu bilmiyorum ama.

Yok normalde farklı bir macun kullanilmiyor modelde, sadece VRAM'lerin üzerinde termal pad yerine bahsettiğim putty var. Muhtemelen ondan bahsediyordunuz.

Evet evet, ondandı sanırım.
Bugün bende içini açacağım bilgisayarı kart ile açmayı denedim fakat olmadı. gidip 5tl'e satılan penalardan en incesini alıp denedim oldu. Bu arada belki biliyorsunuzdur ama laptobun arka havalandırma yerindeki kasa dikkat ederseniz biraz daha aralıklı oluyor, pena veya benzeri bireyi oraya sokmayı deneyin.

Açacak hiçbir aparat bulamıyorsanız klavyenin bulunduğu kasayı biraz ortadan bastırıp bükmeye çalışarak klipsleri sökebilirsiniz. Benim bilgisayarımın kasasının nasıl çıkarılacağı konusundaki hp'nin orijinal videosunda bizzat bu şekil açıyorlardı. kart mart olmadan.

Ayrıca acer teknik servisi hakkında çok fazla şikayet var. Benim hp servisi olan bdh bilişim hakkında da bir tane olumlu geri bildirim yoktu diyebilirim ama ben memnun kalmış(idim).

Geri
Yukarı