Acer Nitro 5 AN515-43 GPU fazla ısınıyor

Baya hissediliyor.
Laptopun anakartı 0 değişti fan soğutma bloğuda 0 değişti.
Ben anlamadım ama garanti dışı cihaz artık.Elimizde patlıycak gibi
Servise yollama şansınız varsa yollayın, Nitro serin çalışan bir seri, sorun var.
Hocam orada zaten Max sıcaklık değerleri verilmiş durumda
Yük altında diyorum, oyundayken. Arkadaşın ilk attığı fotoğraf boştayken sıcaklıklar.

Servise yollama şansınız varsa yollayın, Nitro serin çalışan bir seri, sorun var.

Yük altında diyorum, oyundayken. Arkadaşın ilk attığı fotoğraf boştayken sıcaklıklar.
Artık yok.Bidaha da yollamam bilgisayar servisten geldiğinde vidaları yalamaydı ve içinde vida unutmuşlar tavla gibi sekiyordu ondan açtım ben bilgisayarın içini.

Dediğim gibi sıcaklıklar önceki sayfada yazıyor.
Biz mi yanlış sürüyoruz anlamadım.Her tür yöntemi denedim. Macunda kaliteli.

Eki Görüntüle 899886

Termal bakımlarını daha dün yaptım ama bu lanet bilgisayar GPU'su soğumuyor, sıcaklığı hep sabit gösterip birden artıyor. Sürücü kaynaklı düşünüyorum ama AMD ve NVIDIA sürücülerini kurdum, son sürüm. Windows da son sürüm. Bıktım artık bu cihazdan, yardım eder misiniz?

Donanım: Ryzen 7 3750H.
Grafik birimi: GTX 1650.

Eki Görüntüle 899886
Hocam eski kasa NİTRO mu?

Artık yok.Bidaha da yollamam bilgisayar servisten geldiğinde vidaları yalamaydı ve içinde vida unutmuşlar tavla gibi sekiyordu ondan açtım ben bilgisayarın içini.

Dediğim gibi sıcaklıklar önceki sayfada yazıyor.
Biz mi yanlış sürüyoruz anlamadım.Her tür yöntemi denedim. Macunda kaliteli.
Bu sıcaklıklar hiç normal değil, düzgün sürdüğünüzden eminseniz cihazda sorun vardır. İade isteyin derim. Ayıplı ürün olduğundan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı