Acer Nitro 5 AN515-44 nasıldır?

Bu fiyata 1660 Super hazır sistemler bulunuyor (monitör yok) veya 5500 XT (monitörlü) sistemler var tabii sen galiba laptop istiyorsun o yüzden bana alınabilir geldi ama masaüstü alsan dediklerimden her oyunu gömersin.

Anakart yanması durumunu bizzat yaşamış bir kişiyim. Bu sorun Acer'ın 2019 ve öncesi Nitro serilerinde mevcut. Benim sahip olduğum model i7-7700hq ve Gtx 1050ti vardı. 2020 ve sonrasında çıkan Nitro serilerini rahatlıkla alabilirsiniz, onlarda herhangi bir sorun yok.

Anakart yanması durumunu bizzat yaşamış bir kişiyim. Bu sorun Acer'ın 2019 ve öncesi Nitro serilerinde mevcut. Benim sahip olduğum model i7-7700hq ve Gtx 1050ti vardı. 2020 ve sonrasında çıkan Nitro serilerini rahatlıkla alabilirsiniz, onlarda herhangi bir sorun yok.
Bende AN515-43 - RX560X-R5 3550H model li olanı var bun da öyle bir sorun olur mu?

Güzel ancak ileri tabanlı düşünüyorsanız bence ekran kartı yetersiz kalacaktır. En en kötü Ti'li ya da 2020 vb gibi modellerini tercih edin. İşlemci tarafı fena sayılmaz i7 9.-10. nesil arası bir işlemci. Ama uzun vadede ekran kartı canınızı sıkar diye düşünüyorum.

kardeşim başına bir cacık gelirse Allah inandırsın isterse MSİ olsun yine de gelir. Şans işi, arkadaş sadece eski sürümlerinde çok az da olsa sıkıntı çıktığını iletmiş ancak kullanılabilirliğini de dile getirmiş. Demem o ki kafanda varsa al kötü değil hele ki bildiğim kadarıyla son modellerinde ACER'in soğutması da fena değilmiş bu da zaten laptop performansı açısından iyi bir şey. Ancak tekrar söylüyorum. Üzerine biraz daha koyup hiç değilse ti'li modellere bak hatta yanında bu işlemcinin üst versiyonlarından olan 4800h'lı bile bulursun
Beni anlayan birinin cikmasi mutlu etti beni. Tesekkur ederim. Direk yermeye calisan insanlardan biktim burada.
Bende AN515-43 - RX560X-R5 3550H model li olanı var bun da öyle bir sorun olur mu?
Oyundan sonra fanlari turboya al biraz sogusun. Kapatmadan once ayni islemi yap. Daha uzun omurlu kullanirsinizm

Ben Acer Nitro 5'i kaç kez söktüm taktım hatırlamıyorum ama hiçbir sıkıntı çıkarmamıştı. Tek sorunum klavyeydi. Her şeyiyle orta bir laptop ne dandik ne kaliteli değil her şekilde işinizi görür.

Beni anlayan birinin cikmasi mutlu etti beni. Tesekkur ederim. Direk yermeye calisan insanlardan biktim burada.

Oyundan sonra fanlari turboya al biraz sogusun. Kapatmadan once ayni islemi yap. Daha uzun omurlu kullanirsinizm
insanlık edip alacak adama eksiğini söylemişsiniz hocam bilirsiniz böyle yerlerde illa karşı çıkacaksın başkalarına ki cool ya da ne bileyim çokbilmiş görünesin, o açıdan boş yapanları sallama.
Ben Acer Nitro 5'i kaç kez söktüm taktım hatırlamıyorum ama hiçbir sıkıntı çıkarmamıştı. Tek sorunum klavyeydi. Her şeyiyle orta bir laptop ne dandik ne kaliteli değil her şekilde işinizi görür.
hocam 1050 ile şu an idare ediyor musunuz? Günümüz grafiklerinde nasıl durumu?

Geri
Yukarı