Acer Nitro 5 AN515-44-R6zw vs Acer Nitro 5 AN515-44-R57m

GTX 1650 Ti olanı alırdım. RAM sonradan eklenir ama ekran kartı asla...
Hocam GTX 1650 Ti ile GTX 1650 GDDR 6 arasında çok belirgin bir fark var mı ? Çünkü ilerde taktırma imkanım olmayabilir.
GTX 1650 Ti olanı alırdım. RAM sonradan eklenir ama ekran kartı asla...
Hocam Allah'a şükür hem GTX 1650 Tİ olan modelini hem hem de 16 GB RAM'li modelini buldum hem de aynı fiyata :)
Bakmak isteyenler için

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GTX 1650 Ti ile GTX 1650 GDDR 6 arasında çok belirgin bir fark var mı ? Çünkü ilerde taktırma imkanım olmayabilir.
Bu kısım için @Radeon RX 5500M hocamı etiketliyeyim o daha iyi biliyor güncel GTX 1650 olayını.
Hocam Allah'a şükür hem GTX 1650 Tİ olan modelini hem hem de 16 GB RAM'li modelini buldum hem de aynı fiyata :)
Bakmak isteyenler için
Eğer güncel GTX 1650 ile GTX 1650 Ti arasında bir fark yoksa Lenovo alabilirsiniz, üzmez sizi diye düşünüyorum.

Vardır, yaklaşık %6-7.
O zaman konu sahibi @Silinen üye hocamın tercihini ona göre yapmasını tavsiye ederim. Dediğim gibi RAM sonradan takılır ama ekran kartını sonradan takamazsınız. Bu arada GDDR6 RAM sonradan takılabilen bir RAM değildir, ekran kartına lehimli bulunan ve ekran kartı ile beraber gelen bir RAM'dir. Sizi kendinizin sonradan takabileceğiniz RAM'Ler DDR4 olan SO-DIMM RAM'lerdir. Bu yüzden bence GTX 1650 GDDR6 olan modeli alın, ilerleyen zamanlarda bir RAM daha takarsınız.

@Radeon RX 5500M hocam geldiğiniz için teşekkür ederim 🥰.

Geri
Yukarı