Elektronik Acer Nitro 5 AN515-45 5600H-3050 Ti 15999 TL

Vallahi kanka kasası aynı idi çok aşırı ısınıyordu bir de Caps Lock tuşunda bir belirtme ışığı yok yazı yazarken Caps Lock açık mı kapalı mı kanser ediyor o konuda.
Bu fiyat aralığında yapacak bir şey yok, bazı yerlerden taviz vermek gerekiyor.

GPU watt değerini tam bilmiyorum ancak en ucuz 3050 Ti ekran kartlı cihaz. 8 GB RAM takviyesi ile uzun süre götürür diye düşünüyorum. U serisi işlemciye sahip cihazlardan da değil.

Aynısını başka yerde favladım belki de fiyatı en oynak bilgisayar bu, 20k ile 15.9 k arasında sürekli gidip geliyor, ama Acer servisi nasıldır bilmiyorum bilen birisi ya da kullanan birisi bilgilendirebilirse sevinirim.

Epeyde bu 38, Acer 34 puan almış ikisi de aynı fiyat, HP'nin 1650, Acer'in 3050 Ti, paneller HP de IPS Acer'da LCD gözüküyor. Kararsiz kaldim
Epeyde yüksek görünmesinin sebebi nitro 5'in bazı bilgilerinin girili olmaması olabilir. Acer IPS diye biliyorum. Bir de nitro 5 in tek eksi yanı hoparlörü ve ısınma sorunu sanırım. HP bunları karşılamıyorsa gram değmez, hatta karşılasa da değer mi bilmiyorum.

Epeyde bu 38, Acer 34 puan almış ikisi de aynı fiyat, HP'nin 1650, Acer'in 3050 Ti, paneller HP de IPS Acer'da LCD gözüküyor. Kararsiz kaldim
Evet Nitro 5'in paneli LCD imiş diyecektim ki şunu okudum.

Bu laptopun ekran renkleri çok kötü, özellikle beyaz renkler. Alacak olanlar bunu bilip alsın.
Ayrıca hoparlörü de kötü.
"Bütün sürücüleri yükledikten sonra AMD Adrenalin sürücüsünden Vari-Bright'ı devre dışı bırakın. Bu ayar pildeyken ekranın görüntü kalitesini düşürüyor. Ancak hala daha renkte bir sıkıntı var, olması gibi canlı gelmiyordu gözüme. IPS ekrandan beklenmedik derecede cansızdı. Biraz daha kurcaladım ayarları ve buldum. Aynı sekmede Özel Renk ayarı var, onu aktif edip Renk Sıcaklığı Kontrolünü devre dışı bırakın ve ta daa! artık renkleriniz olması gerektiği gibi canlı ve sıcak oldu."

Buldum hocam bir deneyin isterseniz.

Son düzenleme:
i5-10200H, GTX 1650, 16 RAM, 500 SSD Monster marka laptoptan geçmeye değer mi?

İşlemci, RAM ve ekran yönünden kat kat daha iyi olan bu laptopu alabilirsiniz.Ayrıca ekran kartı watt değeri 85 bu fiyata daha iyisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı