Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
17.000TL

Bykozmos

Hectopat
Daha fazla  
İlk defe laptop alıyorum, parçalar hakkında az çok bilgim olsa da, ısınma sorunu yaşar mıyım? Batarya ömrü uzun mu? Gibi sorular hakkında çok bilgim yok.

Ürününü almayı düşünüyorum ama dediğim gibi bazı sorularda net değilim. Acer hakkında görüşleriniz ne? Ürün alınır mı? Ya da bu fiyat bandından önerebileceğiniz ürünler var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2-3 seçenek arasında kalmıştım, diğer bir laptop da buydu, fakat Monster hakkında çok olumlu şeyler yazılmamıştı.
Hocam başka modeller için yazılmıştır. Bu iyi.

İlk defe laptop alıyorum, parçalar hakkında az çok bilgim olsa da, ısınma sorunu yaşar mıyım? Batarya ömrü uzun mu? Gibi sorular hakkında çok bilgim yok.

Ürününü almayı düşünüyorum ama dediğim gibi bazı sorularda net değilim. Acer hakkında görüşleriniz ne? Ürün alınır mı? Ya da bu fiyat bandından önerebileceğiniz ürünler var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K0TX Ryzen 5 5600H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD şu modele bakın derim.ekranın srgb değeri %100 acerda ise çok kötü %50-65 civarı.ekran kalitesi olarak acer çöp.monster veya lenovo alabilirsiniz.

Genel olarak tüm modellerine denmiş hocam. Acer daha kaliteli gibi.
Hocam sebebi şu. Abra A5 V18 ve A7 V11 ve Tulpar serisi hariç hepsi Clevo. Yani genele değil, modele bakmak lazım.

Alınır iyi bir model ancak pil performansı istiyorsanız her Gaming laptopta olduğu gibi üzer bir de bütçe yeterse bu çok daha iyi olur:

Hocam sebebi şu. Abra A5 V18 ve A7 V11 ve Tulpar serisi hariç hepsi Clevo. Yani genele değil, modele bakmak lazım.
monsterin hiçbir modeli almam. önermem de.daha linuxu doğru düzgün çalıştıramayan bir laptop hiçbir işe yaramaz.
lazerle marka basmayla yerli üretici olunmuyor maalesef.ahlak dışı olarak hiçbir katkın olmadan ürün satmak emlak piyasasına benziyor ve çok yanlış.

Geri
Yukarı