Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
17.000TL

Hocam belki bir toz veya yazılımsal bir şey olmuş olabilir. Bir test edin, baktınız olmadı servise yollarsınız yenisiyle değiştirsinler.

Hocam öncelikle ekran kartı başta olmak üzere tüm driverlarınızın güncel olduğundan emin olun. Monitorunuzun üstünü iyice silmenizi öneririm bazen tozlardan yanlış anlaşılabilme olabiliyor. Bu işlemleri yaptıkdan sonra ölüpiksel testini YouTube'da kolayca bulup yapabilirsiniz. Bu işlemlere rağmen sorun hala devam ediyorsa ölüpiksel noktalarını çekerek Hepsiburada'ya ileterek değişim talebi bulunun. Eğer son denemenizde ölü pisel yoksa uzun renkli bir video izlemenizi ya da oyun oynayıp ghost screen var mı diye bakmanızı öneririm.

Benim laptopumda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Karşılaştıysanız teknik servise iletin onlar değişim talebinizi onaylarlar.

Benim laptopumda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Karşılaştıysanız teknik servise iletin onlar değişim talebinizi onaylarlar.

Hocam sabah açtıktan 1 dakika sonra hemen geri geliyor nokta maalesef. Sürücü güncelleme vs hepsini yaptım. Piksel için videoda izledim fakat işe yaramadı. Teknoloji şans işi lafı doğruymuş. Aynı bilgisayar ama bana kusurlu geldi maalesef. İade edip aynısını mı alsam ya da ASUS Acer gibi markalara mı yöneldem bilmiyorum. Aynısını tekrar alsam gene piksel sıkıntısı yaşayabilirim. Ama bu fiyat bandında bu özellikler, tasarım ve kasa gerçekten çok iyi fakat hayal kırıklığına uğrattı.

Hocam bilgisayarı iade edeceğim. Bana FreeDOS olarak geldi. Windows'u silmem gerekir mi? Nasıl silebilirim?

Son düzenleme:

Laptopu nereden almıştınız?

Hocam bu tür şanssızlıklar hepimizi bulabilir. Böyle olaylar zaman zaman benim de başıma geldiği oldu. Bana sorarsanız bu laptop daha iyi Acer ve ASUS modellerine göre. İade etmek yerine değişim talebinde bulunun. Piksel lekeleri çekip Hepsiburada'ya dönüt te bulmanız yeterli olacaktır. Değişim talebini onaylandıktan sonra size yenisini yollarlar. Sadece olması gereken süreç biraz daha uzamış olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…