Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
17.000TL
@Bykozmos @EZİC AJANI vallahi hocam. Aynı kararsızlık durumunu ben de yaşıyorum. 4 gün önce 17200'den satmışlar. Ne oldu da 18,5 ediyor şu an anlamak güç. Yani dolarda değişen bir şey de yoktu. Navlun desen zaten ürün ellerinde taşıma masrafları yok. Tam bir piyasacılık yapıyorlar şu an.

Aşağıya bak mesela: 3050 Ti'lı ürünü hemen Hepsiburada fiyatına çektiler. Piyasa belirleyici şu an Hepsiburada.

Demem o ki. Alıp evde kutudan çıkartmadan bekletmek. 10 güne de indirim gelirse indirimli olarak alıp diğerini geri yollamak en mantıklısı.

Eki Görüntüle 1308566

Hocam benim laptop 14K oldu, bu akşam alacağım gibi gözüküyor. Hayırlısı.

Aynen hocam bende o düşüncedeyim. Bir aksilik çıkmazsa ya bu akşam ya da yarın alacağım Lenovo'nın Ryzen 7'li olan ürününü. Bekleteceğim herhangi bir indirim olmazsa, açarım ürünü. Zaten 10 gün içerisinde indirim gelmezse daha da indirim geliceğini zannetmiyorum gelse gelse zam gelir.

@524370 sen hangi ürünü alacaksın hocam karar verdin mi tam olarak?​

ryzen 7 li gibi gözüküyo.inidirme girdi şuan.bence biraz daha bekleyebiliriz.ama alırsanız da niye aldınız diyemem.@Bykozmos hepsiburada linki

Hocam ben de Lenovo'nun 3060 ve Ryzen 7 5800H modelini almayı düşünüyorum. Sizce bir indirim ya da zam gelebilir mi? Hemen almalı mıyım?

Hocam ben de Lenovo'nun 3060 ve Ryzen 7 5800H modelini almayı düşünüyorum. Sizce bir indirim ya da zam gelebilir mi? Hemen almalı mıyım?
Zam gelebilir alabiliyorsanız hemen alın bence.

Evet hocam aynen. Siz aldınız sanırım. Nasıl memnun musunuz, bir sorun yaşadınız mı? Soğutma sistemi, ısınma durumu nasıl sizce? Bir de internette fan sesi vb. durumlar görmüştüm siz de aynı sorunu yaşadınız mı? Fiyatına göre iyi midir sizce indirim beklemeli miyim? Şu an hiçbir kupon vb. bir şey yok maalesef.

Ürün performans olarak güzel hocam. Kendim için değil kardeşim için aldım ürünü. Kurulum dışı çok az kullandım neredeyse ama kendisi üründen gayet memnun. Fan sesi rahatsız edecek kadar bir sesi yoktu gayet normaldi. Ürünün fiyatını indiriceklerini zannetmiyorum 18.6k falandı fiyatı o fiyattan düştü. Kupon vs. olur mu onun hakkında bir fikrim yok ama renk, görüntü, hız, performans olarak güzel bir laptop. Fan sesi olarak da çok sıkıntı görmedik sadece şarjı biraz hızlı bitiyor. Oyuncu laptopların da görülen bir şeydir. Bana soracak olursanız alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı