Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

• Konuyu başlatan SMgun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Hocam sizce bu cihazın ms değeri kaçtır? Aşağıda açıklamada 3ms yazıyor ama orada özelikler falan yanlış yazılmış, i7 ve RTX 3060 falan yazıyor
Acer Nitro 5 AN515-45 Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, AMD Ryzen 5-5600H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050Ti Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar
An45 yok bende acerin kendi sitesine bak 3ms ekranlari olanlarda 3ms diye yaziyor.
Mesela benimki kendi sitesi dahil 3ms yazmiyor.
Kendi sitesinden bak muhtemel 25mstir.

An45 yok bende acerin kendi sitesine bak 3ms ekranlari olanlarda 3ms diye yaziyor.
Mesela benimki kendi sitesi dahil 3ms yazmiyor.
Kendi sitesinden bak muhtemel 25mstir.
Birşey yazmıyor hocam MS ile ilgili

Hp ekranları güzel. Ben hp alacaktim orada geri kafalilik yaptık acerin goruntusune aldanip acer aldim.
O zaman 16.500 verip rtx 3050 Acer almak yerine 200 300 daha verip victus 15 mi alayım

abartılacak bir şey yok laptop kucaktaysa yumaşak zemindeyse sallanması normal test edilenler arasında premium cihazlarda var bak istersen predator vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

abartılacak bir şey yok laptop kucaktaysa yumaşak zemindeyse sallanması normal test edilenler arasında premium cihazlarda var bak istersen predator vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben laptopu kucakta değil masada kullanan birisi olarak yazdım bu yorumu.

Geri
Yukarı