Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
15000 ₺
Bunu almanız daha mantıklı olur.

Alınmaz bu daha iyidir.

Alınmaz bu daha iyidir.

Hatta bu çok daha güzel olur. (Fiyatı artmış alınmaz)

Son düzenleme:
Biraz daha bakındıktan sonra, attığınız Acer Aspire modelini almaya karar verdik. Modelin ısınma gibi herhangi bir sorunu var mı?

Biraz daha bakındıktan sonra, attığınız Acer Aspire modelini almaya karar verdik. Modelin ısınma gibi herhangi bir sorunu var mı?
Bir arkadaş satın almıştı bunu, onun izlenimlerine bakabilirsiniz. Alıntıdır.

Ben 43g'yi aldım bugün geldi. İlk izlenimlerim:
Arkadaşlar Ryzen 5625U'lu cihaz geldi ilk intibam olumlu. Gerçi daha oyun deneyemedim. Bazen çoklu işlem yaparken bir kaç saniye takılma oldu ama muhtemelen ilk yükleyiş ve ram kaynaklı. Daha sonra yapmadı. Ama genel olarak akıcı ve hızlı bir cihaz. Açılışını biraz yavaş buldum sanki parmak izi okuyucu da keşke güç butonunda olsaymış.

Gelelim fan sesine. Burada ve diğer konuda fan sesi filan denince gözüm çok korkmuştu traktör sesi gibi bir şey bekliyordum. Fan sesi çok hafif çoklu işlem yaparken geliyor. Bu arada cihazı normal modda kullanın fan sesi olmuyor. Sessiz modda çok fazla işlem yapınca gücü yetmediği için fanı açıyor sanırım. Normal modda ise geri kapatıyor. Günlük işler için normal mod ideal gibi.

Batarya konusu ise daha ilginç bende batarya uzun gidiyor şuan ne hikmetse daha oyun oynama fırsatım olmadı ama zaten oyun için değil günlük kullanım da pil tasarruf modunda filan en az 3-4 saat götürecek gibi. Ben daha kötü bekliyordum açıkçası.

Cihazda ısınma yok. Şarj ederken hafif klavye tarafı ılık oluyor ama rahatsız etmiyor.

Ayrıca cihazın sesi az geliyoru kim dedi ya gayet yeterli bence en son seste dinleyemem ben mesela.

Windows 11 home kurdum ilk kuruluşta wifi'yı tanımıyor ethernet kablosuyla bağlamak gerekiyor. Windows 11'in mi yoksa Acer'ın sorunu mu bilemiyorum. Ethernet ekranını geçtikten sonra ama sıkıntı yok wifi dahil bütün sürücüler otomatik yükleniyor. Sadece acer'ın sitesinden quick access ve care center'ı bir de nvidia geforce experience ve amd adrenaline diye bir şey indirdim. Oyun için sanırım.

Ekran kartı ayarını otomatik yaptım ama normal kullanımda rtx 3050 devre dışı gözüküyor şuan. Oyun oynarken devreye girecekse sorun yok onu oyun indirince deneyeceğim.

Bunun dışında ekranı filan mat güzel ama 144 hz'yi hiç hissedemedim normal kullanımda. Hatta ayarlardan açıp baktım acaba 60hz mi diye ama 144hz'miş. Ben böyle daha uçuk kaçık olur sanıyordum.

Genel olarak laptopu beğendim sadece keşke 14 inç olsaymış dedim. Biraz büyük ve bence ağır. Ama yine de standarda uygun bence.

Bence bu fiyata laptopu kesinlikle alın. Zaten 30 gün iade süreniz var Amazon'da hem denersiniz o ara başka ürün bulursanız avantajlı iade edip onu alırsınız.

Oyun olarak gta 5 indiriyorum şuan bir kaç oyun daha indirip yine bilgi veririm. Ama şuan ram eksik olduğu için çok bir oyun performansı beklemiyorum bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı