Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Arkadaşlar elimde 128 GB'lik 1 yıl garantili iPhone 11 var takasla üstüne 5 k alacağım sizce mantıklı mı bu laptopa değer mi? Laptopunda 1 yıl garantisi var. CS:GO LoL Valorant tarzı oyunlar oynamak için alacağım.
Alınmaz.

Arkadaşlar elimde 128 GB'lik 1 yıl garantili iPhone 11 var takasla üstüne 5 k alacağım sizce mantıklı mı bu laptopa değer mi? Laptopunda 1 yıl garantisi var. CS:GO LoL Valorant tarzı oyunlar oynamak için alacağım.
Bende aynı bilgisayarın GTX 1650 olan versiyonu var ve ben şahsen ağır yükte aşırı ısınma problemi olduğunu düşünmüyorum. LOL CS:GO ve Valorant oyunlarını problem olmadan oynayabiliyorum. Eksi diyebileceğim tarafı klavye tuşlarının kalitesiz hissettirmesi ve zaman içinde 1 2 yıl kullanımdan sonra yerinden çıkacakmış gibi hissettirmesi. Benim deneyimlerim bunlar tabii ki siz daha uygun laptoplara da bakabilirsiniz iyi forumlar.

i5 11400h ve 3050ti versiyonu var. Pubg oynuyorum ve orta memnunum pek bir sihiri yok. 4050'li hp victuslara bakmanı öneririm.

Geri
Yukarı