İnceleme Acer Nitro 5 AN515-45 deneyimlerim

Bilgisayar: Acer Nitro 5 AN515-45

Monitor: 144 Hz OLED IPS monitor.
Ekran kartı: RTX 3080 8 GB laptop GPU.
RAM: 32 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800H CPU

Öncelikle önemli detaylardan bahsettim.
Şimdi sırada eksik yanlarından bahsedelim:

Bilgisayar kasasının kapağı çok ucuz imal edilmiş, çok aşırı dikkatli kullanmanız gereklidir. Çok çabuk kırılan bir yapıya sahip.
2 tane M.2 SSD ve 1 tane HDD veya SSD yani toplamda bilgisayar içerisinde 3 ayrı depolama arabirimi koyabilirsiniz.
Acer NitroSense DLL hatasından dolayı sanırım ki çalışmıyor 2 aydır.
Ethernet portu kasanın kapağından dolayı düzgünce yerleşmiyor tutuyor fakat küçük bir oynamada direkt çıkıyor yerinden.
RDR2 de high grafikler ve NVIDIA DLSS ile Max 93 derecemin 85 derecede oyununuzu 3 4 saat keyifle oynayabilirsiniz.
Eğer çok dikkatli bir şekilde fanların tozlanmasını önerlerseniz gövde aşırı derecede ısınmıyor.
Telefon kulaklığının mikrofonunu algılamıyor.
LoL gibi oyunlarda oyun sahasına giriş yaparken Alt Tab atarsak ekte paylaştığım gibi bir hata ile karşılaşıyorum ,neden böyle bir sorun meydana çıkıyor, bulamadım.
Artıları:

Masaüstü bilgisayardan farkı yok, çok başarılı bilgisayar.

resim_2024-01-11_140915571.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut.

Su anda ana hesabima giremiyorumda bu yuzden buradan yaziyorum. Eve gittigim zaman sistemin ekran bilgilerini sizin ile paylasabilirim.
Attığınız linkte (LINK) de belirtilmiş zaten IPS olduğu. Gaming bir laptopta OLED kullanmak hiçbir markanın yapmayacağı bir hareket zaten. Kaldı ki 35K fiyatla, RTX 3080 kullanan bir laptop için bu imkansız. Laptopun seri numarasını (NH.QBSEY.003) internette aratırsanız zaten özellikler hem Acer'ın kendi sitesinde, hem de diğer sitelerde görünüyor.

Attığınız linkte (LINK) de belirtilmiş zaten IPS olduğu. Gaming bir laptopta OLED kullanmak hiçbir markanın yapmayacağı bir hareket zaten. Kaldı ki 35K fiyatla, RTX 3080 kullanan bir laptop için bu imkansız. Laptopun seri numarasını (NH. QBSEY. 003) internette aratırsanız zaten özellikler hem Acer'ın kendi sitesinde, hem de diğer sitelerde görünüyor.

Kusura bakmayın LCD Ekranmış IPS destekliyormuş kusura bakmayın

https://www.acer.com/tr-tr/support/product-support/AN515-45/NH.QBSEY.003/details

Geri
Yukarı