Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

Bütçe
35000 TL
Nitro 16 her açında önde. Panel, kasa kalitesi soğutma, CPU performansı... Bunlar temel ve en önemli kriterler ki daha detayda da Nitro 16 geride bırakıyor Victus'u.
Render işlerinde limiti çok sorun çıkarır. Soğutması vs. kendince iyidir fakat muadilleriyle karşılaştırılırsa geride kalacağını düşünüyorum.

Nitro 16 her açında önde. Panel, kasa kalitesi soğutma, CPU performansı... Bunlar temel ve en önemli kriterler ki daha detayda da Nitro 16 geride bırakıyor Victus'u.

Ben HP daha iyi demiyorum ki zaten Nitro 16 39.000 TL arkadaşın bütçesi artarsa alması gerekir bence de.

Kısa süre önce laptopum ısınmadan dolayı bozulduğu için yeni bir laptop arayışına çıktım ve bunu buldum. Özellikleri fiyatına göre çok iyi duruyor. Tek kanal 16 GB geldiği için ek olarak bir de RAM almayı düşünüyorum. Isınması var mıdır bu laptopun? İkinci el dahil olmak üzere maksimum 35000 liraya başka önerileriniz varsa onları da alabilirim.

O bütçede 4060 almak daha iyi olur. @walkerrr'ın attığı Nitro 5'ti tercih edip 8 GB RAM eklemeniz iyi olur.

Render işlerinde limiti çok sorun çıkarır. Soğutması vs. kendince iyidir fakat muadilleriyle karşılaştırılırsa geride kalacağını düşünüyorum.

Soğutma olarak düşük sıcaklıkta çalışıyor iyi hoş ama nedenini sizde belirtmişsiniz. Nitro 16, 18k civarı puan alıyor Cinebench testinden ama aynı işlemcili Victus 16 15k alsa öpüp başına koyar😀

DLSS sizin için neden önemli değil? Kartı öne geçiren bir özellik. Ondan başka fg ve güncellik derim 4060 almak için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de 3070 Ti olanı alırsam 32GB RAM belleğini sahip olacak. Laptopu evde olduğum zaman televizyona bağlayıp 4K oynamayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bir de 3070 Ti olanı alırsam 32 GB RAM belleğini sahip olacak. Laptopu evde olduğum zaman televizyona bağlayıp 4K oynamayı düşünüyorum.

4K oynamak için 8 GB VRAM hiç ama hiç yeterli gelmez hocam. 1080p tavsiye ederim. 32 GB RAM olacak ama 8 GB VRAM ve kartın kas gücü buna elvermeyecektir.

Bir de 3070 Ti olanı alırsam 32GB RAM belleğini sahip olacak. Laptopu evde olduğum zaman televizyona bağlayıp 4K oynamayı düşünüyorum.
@Artoria Pendragon hocam yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar dershane sınavlarım çok iyi geçti bütçeyi 70 bin liraya çıkarıp MSI VECTOR GP68HX 13700HX 4080 aldım. Nasıl sizce?

Arkadaşlar dershane sınavlarım çok iyi geçti bütçeyi 70 bin liraya çıkarıp MSI VECTOR GP68HX 13700HX 4080 aldım. Nasıl sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı