Acer Nitro 5 AN515-54 adaptörü nereden alınır?

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Orijinal adaptörüm çalışmamakta galiba temassızlık yapıyor. Sizce yeni adaptör mü almalıyım yoksa tamir edilir mi? Şu an kullandığım adaptörde oyunlarda bilgisayarım kapanıyor. Galiba wattı yetmemekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın garantisi bitmediyse teknik servis ile iletişime geçin cihazların aksesuarları da garanti kampasamında oluyor genelde.

Sakın ha internetteki 300 tl lik dandik muadil diye satılanlardan alma, bilgisayarımın anakartını yakmıştı. Gidip orjinaline para ver, veya aynı watt ve amper değerine sahip başka marka bir şarj aleti al. Ucuna uyumlu aparat takabilirsin.

Aynı model bilgisyar bende de vardı bu arada, 135 watt 6.92 amperlik bir şarj aleti satın alıp, dönüştürücü ile bilgisayarına takabilirsin. Sadece orjinal olmasına dikkat et dostum. Bende şuan asusun aynı değerlere sahip bir şarj aleti var ve onu kullanıyorum gayet de memnunum.

Bilgisayarın garantisi bitmediyse teknik servis ile iletişime geçin cihazların aksesuarları da garanti kampasamında oluyor genelde.

Amerika'dan aldım nasıl yapacağız.

Sakın ha internetteki 300 TL'lik dandik muadil diye satılanlardan alma, bilgisayarımın anakartını yakmıştı. Gidip orijinaline para ver, veya aynı watt ve amper değerine sahip başka marka bir şarj aleti al. Ucuna uyumlu aparat takabilirsin.

Aynı model bilgisyar bende de vardı bu arada, 135 watt 6.92 amperlik bir şarj aleti satın alıp, dönüştürücü ile bilgisayarına takabilirsin. Sadece orijinal olmasına dikkat et dostum. Bende şu an ASUS'un aynı değerlere sahip bir şarj aleti var ve onu kullanıyorum gayet de memnunum.

Kanka batarya zaten öldü şu an 5 6 aydır kullandığım başka bir laptopun adaptörü var sadece LoL oynadığım ve film izlediğim için wattı yetiyor ama Valorant oynadığımda kapanıyor eğer bunun muadilini bulursan linkini atar mısın Valorant'a tekrardan başlamak istiyorum ya da orijinal adaptörümü yaptırabilir miyim kabloda bir hasar yok.

Yurtdışından aldıysan burada garantisi olmayabilir ama istersen acer türkiye teknik servisini ara

Amerika'dan aldım nasıl yapacağız.

Kanka batarya zaten öldü şu an 5 6 aydır kullandığım başka bir laptopun adaptörü var sadece LoL oynadığım ve film izlediğim için wattı yetiyor ama Valorant oynadığımda kapanıyor eğer bunun muadilini bulursan linkini atar mısın Valorant'a tekrardan başlamak istiyorum ya da orijinal adaptörümü yaptırabilir miyim kabloda bir hasar yok.
dostum onu diyorum işte bende ikinci el orjinal bir adaptör al muadilini alma. Pil ile alakası yok anakartımı kısa devreye düşürmüştü zamanında ben de muadil almıştım.

Ben başka bir markanın örneğin asusun aynı watt değerlerine sahip bir şarj aletini satın alıp dönüştürücü ile kullan demeye çalışmıştım. Herhangi bir bilgisayarcı sana yardımcı olur bu konuda sanırsam. Önce tamir oluyorsa tamir ettirmeyi dene

Ben başka bir markanın örneğin ASUS'un aynı watt değerlerine sahip bir şarj aletini satın alıp dönüştürücü ile kullan demeye çalışmıştım. Herhangi bir bilgisayarcı sana yardımcı olur bu konuda sanırsam. Önce tamir oluyorsa tamir ettirmeyi dene.

İçi yanmış dedi bana 500 kağıt alacakmış tamiri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı