Acer Nitro 5 AN515 54 ekran kartı kullanımı

Cillian

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 AN515 54 cihaza sahibim. Özellikleri i5 9300H GTX1650 16 GB RAM.
Ekran kartı kullanımında problem var. Özellikle PUBG ve GTA 5 gibi oyunlarda ekran kartı kullanımı çok dengesiz. Aynı özelliklerde olan farklı cihazlara baktığımda benden daha fazla FPS aldıklarını gördüm. İki kere garantiye gönderdim donanım sorunu bulunmadı. Heryere baktım çözüm bulamadım. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Genel kullanım bu şekilde.

Dosya Ekleri

• AAAF6CE5-4122-4225-B6EC-B1506EE98B4E.jpeg
    AAAF6CE5-4122-4225-B6EC-B1506EE98B4E.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 125
Arkadaşlar bu bilgisayar mi monster abra A5 v15.4 mu

Bahsettiğiniz modelde GTX 1050 model ekran kartı kullanılıyor sanırım. Bu bilgisayar GTX 1650 ekran kartına sahip daha güncel ve iyi bir bilgisayar. Oyun performansından çok memnunum sadece panelin kamera kısmında İPS Light Bleed var sanırım kronik henüz 4 gün oldu iade etsemmi diye düşünüyorum. 120 hz ekran olması cezbediyor ama bide 5200 tlye aldım ben çok uygun geldi.

Bahsettiğiniz modelde GTX 1050 model ekran kartı kullanılıyor sanırım. Bu bilgisayar GTX 1650 ekran kartına sahip daha güncel ve iyi bir bilgisayar. Oyun performansından çok memnunum sadece panelin kamera kısmında İPS Light Bleed var sanırım kronik henüz 4 gün oldu iade etsemmi diye düşünüyorum. 120 hz ekran olması cezbediyor ama bide 5200 tlye aldım ben çok uygun geldi.
Aynen GTX 1050 var bende biliyorum GTX 1650 min daha iyi olduğunu ama Acer olunca biraz şüphelendim önyargı var biraz
Aynen GTX 1050 var bende biliyorum GTX 1650 min daha iyi olduğunu ama Acer olunca biraz şüphelendim önyargı var biraz
iOS light bleed sorunu ne oluyor tam olarak

Bide 5200 e nerden aldiniz

Bide 5200 e nerden aldiniz
İPS Ekran Paneli türü. Işık sızması olabiliyor siyah renklerde panelin bazı köşelerinde. Acer kötü bir marka değil ön yargınız olmasın. Bende Asus var FX505DT onun yerine aldım bu bilgisayarı o da duruyor gerçi henüz hala test aşamasındayım Acer'i. Amazon Türkiye'den almıştım indirimden ama bitti. Şuan en ucuz 6585 TL falan olması lazım. Zam geldi cihazlara dolar kurundan dolayı maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı