Acer Nitro 5 AN515-54 kasma sorunu

adem çam

Centipat
Laptop özellikleri bu şekilde olmasına rağmen oyunda donmalar meydan geliyor. Oyunun yapmış olduğu teste dengesiz sonucu cıktı ve bu durum gercekten can sıkıcı. Linkdeki Benchmark testinde başka marka model laptop aynı özelliklere ait olmasına rağmen donmadan oyun oynanıyor ve işlemci tarfında da bir dıkıntı yaşanmıyor. Konu hakında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

benchmark_results.jpg

1.PNG

2.PNG

3.PNG

benchmark_results.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.PNG

Oyunları dengelide oynuyorum.Turbo mod açık olunca 90 civarı oluyor.Turbo mod kapalı olduğunda 75-80 arası değer alıyorum.Bu değerler işlemci değerleri.Ekran kartında bir sıkıntı yok 60-75 arası değişiyor.
İşlemci kullanımı aniden %100 çıkıyor ve donma meydana geliyor.İşlemci ekran kartı uyum olmadığını düşünüyordum ama videoyu izleyince öyle olmadığını farkettim.

Benim de ayni bu bilgisayardan var. sadece bu oyunda takilma oldu bende de baska hiçbir oyunda boyle bi sıkıntı yasamadim. bundan sonra cikan odysse de bile hic bir takilma olmadi.

Geri
Yukarı