Acer Nitro 5 AN515-55 alınır mı?

4 Tane fan çıkışı vat. Soğutma sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. 144 Hz ekran da çok güzel. Tahminimce sadece CS:GO LoL gibi oyunkarda 144 Hz'in tam hakkıyla kullanabiliriz ancak bu fiyatta hoş bir özellik.

2020 modelinden bahsediyorum.
i7 işlemcili olanları , daha doğrusu intel 10cu nesil işlemcili olanları çok ısınıyor maalesef.
pubg şarj da yüksek performans ayarında 97 dereceleri rahatlıkla görüyor ve frekans düşürüyor. (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) bu kişi termal macunu yenileyince gözle görülür bir düşüş oluyor.
çok ısınacağını , fan sesinin tam hızda çok olacağını göz önünde bulundurun. benzer ürünler nasıldır bilmem. ben elimdekinin durumunu size aktarıyorum.
2.3 kilo demişler ama eline kim alsa 2.3 değil daha ağır gibi diyor.
10 sene önce i3 işlemcili acer almıştım. 5745g modeli. hala canavar gibi çalışıyor. yani marka olarak katiyen gözünüz korkmasın . elektronik işi şans bunu da unutmamak lazım.

2020 modelinden bahsediyorum.
i7 işlemcili olanları, daha doğrusu Intel 10CU nesil işlemcili olanları çok ısınıyor maalesef.
PUBG şarj da yüksek performans ayarında 97 dereceleri rahatlıkla görüyor ve frekans düşürüyor. (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
) bu kişi termal macunu yenileyince gözle görülür bir düşüş oluyor.
Çok ısınacağını, fan sesinin tam hızda çok olacağını göz önünde bulundurun. Benzer ürünler nasıldır bilmem. Ben elimdekinin durumunu size aktarıyorum.
2.3 kilo demişler ama eline kim alsa 2.3 değil daha ağır gibi diyor.
10 sene önce i3 işlemcili Acer almıştım. 5745G modeli. Hala canavar gibi çalışıyor. Yani marka olarak katiyen gözünüz korkmasın. Elektronik işi şans bunu da unutmamak lazım.

Termal macununu değiştirmek için bir rehber mevcut mu sayfada? YouTube'daki videolarda külüstür laptoplarınkini değiştiriyorlar. Ya da hiç o işe bulaşmadan macun ile servise mi göndermeliyim?

Termal macununu değiştirmek için bir rehber mevcut mu sayfada? YouTube'daki videolarda külüstür laptoplarınkini değiştiriyorlar. Ya da hiç o işe bulaşmadan macun ile servise mi göndermeliyim?
Videoda 2020 model An515-55 pc nin termal macununu yeniliyor. birebir bahsi geçen bilgisayar.
Garantisi devam eden bir bilgisayarı sakın siz açmayın. servise yollayın ama onlarda cidden uğraşıp değişir mi , işi yokuşa sürer mi bilemedim.

Videoda 2020 model AN515-55 PC'nin termal macununu yeniliyor. Birebir bahsi geçen bilgisayar.
Garantisi devam eden bir bilgisayarı sakın siz açmayın. Servise yollayın ama onlarda cidden uğraşıp değişir mi, işi yokuşa sürer mi bilemedim.

Gelsin de CPU 95 ve üzeri değerleri görürse düşünürüm orasını. Max CPU kullanımını %99'a çekersem ısınmayı azaltırım ancak performans ve PFS açısından ne kaybederim?

Gelsin de CPU 95 ve üzeri değerleri görürse düşünürüm orasını. Max CPU kullanımını %99'a çekersem ısınmayı azaltırım ancak performans ve PFS açısından ne kaybederim?
Undervolt dan bahsediyorsanız doğru ayarlarda FPS düşmez artar

Undervoltdan bahsediyorsanız doğru ayarlarda FPS düşmez artar.

Undervolt değil de tabii o da olabilir. Benim düşündüğüm güç ayarlarından Max CPU kullanımını %99'a çekmekti. İade ettiğim Lenovo'da öyle yapmıştım CPU sıcaklıkları 70 75 bandına inmişti.

Hocam aynı laptopu bende kullanıyoum şu an ndan yazıyorum gayet kaliteli laptop korkarak aldım ama son derece memnunum ilk üklediğimde drverleri kurmadan GTA 5 girdi 60 FPS civarıydı Ultra sonra yükledim şu an 100 FPS civarı oynuyorum Ultra ayarlarda hocam gözünüz kapalı alın. Ama sizin gösterdiğiniz laptop 515-55 değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı