Acer Nitro 5 AN515-55 sabit FPS

Hocam Windows sürümün nedir? Driverı yüklediğin zaman 1650Ti gözükür.
Yok öyle değil. DDU ile kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisinde ekran kartı görünmüyor. Sadece Intel görünüyor. O yüzden driver yüklenmiyor, sanki aygıt yok gibi algılıyor sanırım. Windows en güncel sürümde. Bu problem hep vardı Nvidia tarafında.

Yok öyle değil. DDU ile kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisinde ekran kartı görünmüyor. Sadece Intel görünüyor. O yüzden driver yüklenmiyor, sanki aygıt yok gibi algılıyor sanırım. Windows en güncel sürümde. Bu problem hep vardı Nvidia tarafında.
Hocam tamam görünmemesi gerek zaten. Driveri kurarken ne diyor fotoğraf atar mısınız?

Dosya Ekleri

• 22.png
    22.png
    170,8 KB · Görüntüleme: 32
Hocam peki bundan önce en yeni driver mı vardı?
Bir de burdan bakın sizde de güncelleme var mı arkadaşın dediği gibi.

Bir de buradan bakın sizde de güncelleme var mı arkadaşın dediği gibi.

Zaten Laptop'ı aldığım ilk gün kurulum yaparken de bu hatayı vermişti. NVIDIA GeForce Experience ile en yeni sürüme geçmiştim. Konuyu kontrol ediyorum şimdi.
Ben daha sürücüyü kuramadım ama bu sırada Windows 451.67 sürümünü kendisi kurmuş. Bu sürümde bile problem çözüldü. Oyunlardan 40 FPS üzeri alabiliyorum. Demek ki en güncel versiyon sıkıntılı. Şu problem olmasa aslında kafama göre eski sürüm kuracağım ama olmuyor. @mutsuzfiberdolabı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı