Acer Nitro 5 AN515-57 işlemcisi ve laptop ısınır mı?

Utku67Utku

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5'lerin soğutmasının iyi olduğunu biliyorum ama 11800H işemcisi ısınıyor diyorlar ben laptopun soğutmasını sormuyorum yani işlemcinin ısınma sorunu var mı diye soruyorum. Zaten bir laptop alacaksam her türlü tercihim Acer Nitro 5 olur.

Bu model gece indirimleriyle 24 küsura birçok kez düştü. Acele yoksa veya risk alırım derseniz çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Alienware gereksiz yere aşırı pahalı ve Dell'in laptoplarını da beğenmiyorum soğutma olarak Acer Nitro 5 iyi bir laptop ve ucuz.

Hocam aldın mı laptopu? Aldıysan bir sorum olacakda benim de alma fikrim var bu laptopu.

Alienware laptop oyun gurubu içinde lider konumdadır. Bilip bilmeden yazmayınız.

Asıl sen bilip bilmeden yazma Alienware'ı biliyorum ve biraz araştırdım alienwarı aynı özellikteki laptoplarla karşılaştırırsak çok daha pahalı çünkü aslında Türkiye'ye satmıyorlar yurt dışından geliyor bu yüzden çok daha pahalı ve Alienware soğutma olarak muhteşem mükemmel bir laptop da değildir.

Hocam aldın mı laptopu? Aldıysan bir sorum olacakda benim de alma fikrim var bu laptopu.

Hayır daha ucuz olduğu için HP Victus aldım 21k ya.

Son düzenleme:
Asıl sen bilip bilmeden yazma Alienware'ı biliyorum ve biraz araştırdım alienwarı aynı özellikteki laptoplarla karşılaştırırsak çok daha pahalı çünkü aslında Türkiye'ye satmıyorlar yurt dışından geliyor bu yüzden çok daha pahalı ve Alienware soğutma olarak muhteşem mükemmel bir laptop da değildir.

Hayır daha ucuz olduğu için HP Victus aldım 21k ya.
Soğutması iyi dediğin Acer de 60 70 derece de çalışmadığını biliyorsundur umarım. Yük altında rahatlıkla 90 dereceyi görüyor. Bunun yanında da az önce biri forum da Acer servisinden şikayetçi idi. Bunu da göz önünde de bulundur. Dell in teknik servisinden ben memnunum.

Geri
Yukarı