Acer Nitro 5 AN515-57 nasıldır?

Teşekkür ederim, kasası nasıldır? Isınma gibi problem yaşar mıyım birde Ram eklemek için kendi servisine mi göndermek gerekli? Rami kendimiz taktığımız zaman garanti dışı gibi bir şey olur mu?
Hocam arayıp sorun onu. Ram ekleyeceğim garanti bozulur mu de. Büyük ihtimalle bozulmaz. Yine de sorun siz.

Teşekkür ederim, kasası nasıldır? Isınma gibi problem yaşar mıyım bir de RAM eklemek için kendi servisine mi göndermek gerekli? RAM'i kendimiz taktığımız zaman garanti dışı gibi bir şey olur mu?

Maksimum bütçem 21000 TL üsteki atılan Lenovo mu yoksa bunlar mı daha iyi?

Lenovo al gitsin büyük eksan istiyorsan Victus al aralarında 1 cm var. Victus linkteki fiyata göre daha uyguna bulunabiliyor.

Hocam arayıp sorun onu. Ram ekleyeceğim garanti bozulur mu de. Büyük ihtimalle bozulmaz. Yine de sorun siz.
Lenovo al gitsin büyük eksan istiyorsan Victus al aralarında 1 cm var. Victus linkteki fiyata göre daha uyguna bulunabiliyor.
Hocam bu bana oldukça uygun geldi siz ne düşünüyorsunuz tek sıkıntı sonradan Ram eklemek Victus'ta sıkıntı oluyor mu?

Hocam kusura bakmayın, tekrar tekrar soruyorum ama direkt Watt değerlerini göremediğim için emin olamıyorum ve birde sanırsam işlemci de Victus biraz daha önde genelde hikayeleri oyun oynacağım bunları da göz önünde bulundurduğumuz da Lenevo mu daha mantıklı kalıyor ve Lenevo özelinde Ram eklemek ne kadar ücrete mâl oluyor bilginiz var mı ?

Hocam kusura bakmayın, tekrar tekrar soruyorum ama direkt Watt değerlerini göremediğim için emin olamıyorum ve birde sanırsam işlemci de Victus biraz daha önde genelde hikayeleri oyun oynacağım bunları da göz önünde bulundurduğumuz da Lenevo mu daha mantıklı kalıyor ve Lenevo özelinde Ram eklemek ne kadar ücrete mâl oluyor bilginiz var mı ?
RAM hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı