Acer Nitro 5 AN515-57 nasıldır?

Paul WalkeR4

Hectopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
Merhaba. 5 Ekim tarihinde Acer Nitro 5 AN515-57 sipariş verdim sizce nasıl? Ürün son bir tane kalmıştı onu da ben etmiştim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-06_211808831.png
    resim_2023-10-06_211808831.png
    275,6 KB · Görüntüleme: 43
23.925,64 TL

Bu fiyata göre sizce iyi mi almışım diğerlerinin fiyatı yüksek özellikleri düşük falan filandı en uygunu bunu buldum.
Bence iptal edin.

Bunu alın.

Sizin aldığınız cihazın işlemcisi iyi değil.

Bence iptal edin.

Bunu alın.

Hmm anladım teşekkürler yeni nesil oyun sevdamda bulunmuyor beni idare etmez mi Valorant CS vb tarzlar.

Bence iptal edin.

Bunu alın.

Yakın bütçede alabileceğiniz en iyi laptop:

Budur. Buna bütçe yetiyorsa bunu alın yetmiyorsa diğer attığımı alın. Eğer bütçeniz 30'lara kadar çıkabiliyorsa MUX mevcut olan daha güzel RTX 3060 laptoplar var.

Aldığınız laptop iyi değil ama bence onu iptal edin.

Hmm anladım teşekkürler yeni nesil oyun sevdamda bulunmuyor beni idare etmez mi Valorant CS vb tarzlar.
İdare eder tabii ki ama ileride elbet başka oyunlara da ilginiz olacaktır. Eğer sadece Valorant CS vb. oyunlar oynayacaksanız bu kadar para vermeye gerek yok laptopa zaten.

Bence iptal etmenize gerek yok atılan laptopların 8 gb rami var yükseltme yapmayacaksanız yine sorun demek.Anladığım kadarıyla pek anlamıyorsunuz bence kalsın 11.nesil ile 12.nesil i5 arası ne kadar fark oynar bilmiyorum ancak fazlaca işini görer diye düşünüyorum.

Bence iptal etmenize gerek yok atılan laptopların 8 gb rami var yükseltme yapmayacaksanız yine sorun demek.Anladığım kadarıyla pek anlamıyorsunuz bence kalsın 11.nesil ile 12.nesil i5 arası ne kadar fark oynar bilmiyorum ancak fazlaca işini görer diye düşünüyorum.
Tekli çekirdek performansında %10 - %15 arası bir performans farkı söz konusu. Çoklu çekirdek performansında %40'lık bir performans farkı söz konusu. Ram sonradan yükseltilebilen bir şey fakat işlemci öyle değil.

Geri
Yukarı