Acer Nitro 5 AN515-57 vs ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-HN114

lingyaosunrised

Decapat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
İkisi arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz, neden?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-f15-fx506hm-hn114-intel-core-i5-11400h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003A2IH9?magaza=GTI%20Bilişim
Hiç birini, ışıklı kazık. Bütçe ne?

ekran kartında watt da çok önemli oluyor baktım ikisinin ekran kartı aynı işlemcilerin skorları hemen hemen eşit hatta i5-11400hnin kullanıcı skoru daha iyi gibi üstelik ben de asus kullanıcısıyım asusun armory create gibi uygulamaları çok daha iyi oluyor benim önerim asus tuf gaming olacaktır acer alırsanız yine birçok oyunu açabilecek ama asus tuf görülebilir farkla daha iyi olacaktır.

ekran kartında watt da çok önemli oluyor baktım ikisinin ekran kartı aynı işlemcilerin skorları hemen hemen eşit hatta i5-11400hnin kullanıcı skoru daha iyi gibi üstelik ben de asus kullanıcısıyım asusun armory create gibi uygulamaları çok daha iyi oluyor benim önerim asus tuf gaming olacaktır acer alırsanız yine birçok oyunu açabilecek ama asus tuf görülebilir farkla daha iyi olacaktır.
i5 11. nesil nasıl i7 11. nesilden daha iyi olsun?

biraz daha bütçeni arttırırsan asus rog zephyrus serisini de öneririm şu an kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim aynı zamanda daha şık oluyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı