Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

Diğer referansları da atarım çöp olduğuna dair 😉. ŞikeyatVar atmaktansa cihazın zaafından bahset. Model al macun yenile demekle olmaz bu işler. Şikayetvar sitesine 150 K'ya satılan modellerin de şikayetleri var. Şikayet rekoru da Monster da 🤭.

Ne istiyorsun dostum? Sen istemedin mi şikayetleri at diye?

Diğer referansları da atarım çöp olduğuna dair 😉. Aciz gibi ŞikeyatVar atmaktansa cihazın zaafından bahset. Model al macun yenile demekle olmaz bu işler. Şikayetvar sitesine 150 K'ya satılan modellerin de şikayetleri var. Şikayet rekoru da Monster da 🤭.

GF63 Thin kullanıp kendinden kat ve kat üstün modele çamur atmak kötü bir duygu olsa gerek. Daha referans bile gösteremiyorsun. 😔

Kendi cihazımın iyi olduğunu mu söyledim? Karşılaştırma yapıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1697292292989.png

1697292302846.png

Al başka test sonuçları da buldum. Hala Nitro'dan kötü. Buna lafın ne?

" HP dandik " diyen kişi kim? Babaannem olacak değil ya. Seni etiketlediğim konuya bile hâla cevap vermedin 😃.

Ne zaman etiketledin?

Monster leş gibi soğuttuğu için gelmiş millete aldığınız gibi macun yenileyin diyorsunuz. HP'ye çamur atmak yetmemiş gibi şimdi de Şikayetvar sitesini koz olarak kullanıyorsunuz 😅. Thermal throttle yiyip üstüne patlak model önermektense bari Monster'ın zaaflarından bahset ki milletin parasını da yakma 😉.

Sana kanıt atıyorum soğutmayla alakalı, hala anlamamakta direniyorsun. MX4'ün laptoplarda kullanılmaması gerektiğini araştır. Victus'da macun sorunuda yok. Bir de limitler var. Üstüne az watt çekiyor. Ama 50 watta 80 derece🤣 hala 159 watta 90 derece olan cihaza laf atıyorsun. Sen biliyorsun sen tek tabii değil mi laptopları? @Xevanior @LittleWarlocc @Artoria Pendragon bilmiyor. Tek sen biliyorsun. Bu modeli görmedin bile değil mi? Yazık sana milleti yanlış yönlendirmeye de utanmıyorsun. Limits kısmını bile atamıyorsun.

Eki Görüntüle 1976919

Eki Görüntüle 1976920

Al başka test sonuçları da buldum. Hala Nitro'dan kötü. Buna lafın ne?

Ne zaman etiketledin?

Kardeşim hâla ekran kartına göre yorumlamıyorsun ya. Acer Nitro Victusa göre oyunlarda 50-60 FPS daha fazla alıyordur dersin kesin.

Sana kanıt atıyorum soğutmayla alakalı, hala anlamamakta direniyorsun. MX4'ün laptoplarda kullanılmaması gerektiğini araştır. Victus'da macun sorunuda yok. Bir de limitler var. Üstüne az watt çekiyor. Ama 50 watta 80 derece🤣 hala 159 watta 90 derece olan cihaza laf atıyorsun. Sen biliyorsun sen tek tabii değil mi laptopları? @Xevanior @LittleWarlocc @Artoria Pendragon bilmiyor. Tek sen biliyorsun. Bu modeli görmedin bile değil mi? Yazık sana milleti yanlış yönlendirmeye de utanmıyorsun. Limits kısmını bile atamıyorsun.

Eğer kullanılmaması gerekirse bu marka soeumluluğundadır. Sonuçta o cihaz cayır cayır yanarak geliyor 🤣🤣. Sana Monster al termal değiştir demez hiçbir firma. Şimdi de markayı kurtarmak için işi termal macuna bağlama 🤣.

Kardeşim hâla ekran kartına göre yorumlamıyorsun ya. Acer Nitro Victusa göre oyunlarda 50-60 FPS daha fazla alıyordur dersin kesin.
Donanımlar aynı olduğu sürece bu uzaktan yakından olası bir durum değil, neye göre diyorsun bunu?
Eğer kullanılmaması gerekirse bu marka sorumluluğundadır. Sonuçta o cihaz cayır cayır yanarak geliyor 🤣🤣. Sana Monster al termal değiştir demez hiçbir firma. Şimdi de markayı kurtarmak için işi termal macuna bağlama 🤣.
Tek haklı olduğun kısım bu olabilir konu boyu, stok olarak cihaz çöp durumda fakat macun değişimiyle diğer modelleri 2'ye katladığı gerçeğini değiştirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı