Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

FPS 10-20 arasında mı alıyor arkadaş. Söz konusu olan ekran kartı. Size göre en büyük FPS kaynağı işlemci ise sıkıntı yok eski GT620M kullanın belki bu oyunlarda 10 FPS'i zor görürsünüz. 🤣

Yok sen cidden anlamıyorsun, fanboy olup HP önermeye devam edebilirsin iyi geceler dilerim herkese.

FPS 10-20 arasında mı alıyor arkadaş. Söz konusu olan ekran kartı. Size göre en büyük FPS kaynağı işlemci ise sıkıntı yok eski GT620M kullanın belki bu oyunlarda 10 FPS'i zor görürsünüz. 🤣

Hayır şöyle diyeyim, işlemcine de gerek duyan bir oyuna girdin ve islemcin 70 wattlarda. Sıcaklıklar ne olacak? 90 üstü. Tulpar'da çıktı 70 watt a dereceler ne olacak? 70civarı. Senin islemcin ufak zorlanınca frekans kısıp FPS'yi yerle bir edecekken tulaprda böyle bir durum yok.

Limitste Victus'un gördüğü 100 dereceyi göster diyorum bana ama hâla tık yok. Şimdi de konu işlemci Watt gücü 😀. Sıra anakartta mı yoksa kasa da mı olacak hocam? 🙄

En başından beri W değerinden bahsediyorum ya, 49W 77 derece görmüş. 70W 77 nerede 49W 77 nerede :D

Hayır şöyle diyeyim, işlemcine de gerek duyan bir oyuna girdin ve islemcin 70 wattlarda. Sıcaklıklar ne olacak? 90 üstü. Tulpar'da çıktı 70 watt a dereceler ne olacak? 70civarı. Senin islemcin ufak zorlanınca frekans kısıp FPS'yi yerle bir edecekken tulaprda böyle bir durum yok.

Hem işlemci bazlı hem ekran kartı bazlı oyunları test ettim ama hiçbirinde FPS zaafına uğramadı model. Bileşen bazlı oyun referansı göstermekten ne zaman bıkacaksınız acaba çok merak ediyorum. 😀

Limitste Victus'un gördüğü 100 dereceyi göster diyorum bana ama hâla tık yok. Şimdi de konu işlemci watt gücü 😀. Sıra anakartta mı yoksa kasa da mı olacak hocam? 🙄

Yahu sen anlama sorunları mı çekiyorsun? Islemcin güç çekmiyor adamakıllı hala konuşuyorsun. Ne kadar cahil birisin ya. Bir de hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Limits kısmınıda atamıyorsun. @LittleWarlocc hocam göz ardı edin geçin.

Hem işlemci bazlı hem ekran kartı bazlı oyunları test ettim ama hiçbirinde FPS zaafına uğramadı model. Bileşen bazlı oyun referansı göstermekten ne zaman bıkacaksınız acaba çok merak ediyorum. 😀

Sen öyle san. 150 watt işlemci ile 40 watt işlemci arasındaki farka bak bir. Hala FPS kaybım yok diyorsun. Var ama sen Victus'tan başka laptop kullanmadığım için bilmiyorsun.

En başından beri W değerinden bahsediyorum ya, 49W 77 derece görmüş. 70W 77 nerede 49W 77 nerede :D

Oyun esnasında işlemcinin %100 olacağını mı sanıyorsun sen? Ekran kartı köşede mi oturacak 😀? İşin performans kısmına bak derecesine bakma. Videoda FPS düşümü olmuş mu hiç ona bak. Ama yine de sen bilirsin referans tatmin etmezse 70 W monster tatmin eder seni 😀👍.

Oyun esnasında işlemcinin %100 olacağını mı sanıyorsun sen? Ekran kartı köşede mi oturacak 😀? İşin performans kısmına bak derecesine bakma. Videoda FPS düşümü olmuş mu hiç ona bak. Ama yine de sen bilirsin referans tatmin etmezse 70W Monster tatmin eder seni 😀👍.

Sen fanboy sun belli oldu tartışmaya gerek yok çünkü anlama sorunların var. Biz watt diyoruz sen kullanım...

Yahu sen anlama sorunları mı çekiyorsun? Islemcin güç çekmiyor adamakıllı hala konuşuyorsun. Ne kadar cahil birisin ya. Bir de hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Limits kısmınıda atamıyorsun. @LittleWarlocc hocam göz ardı edin geçin.

Sen öyle san. 150 watt işlemci ile 40 watt işlemci arasındaki farka bak bir. Hala FPS kaybım yok diyorsun. Var ama sen Victus'tan başka laptop kullanmadığım için bilmiyorsun.

Kardeşim sıkıntılı mısın sen RTX 4060 kullanıyorum 😅? RDR2 gibi oyunda ultrada 100-110 FPS alıyorum. İlla game bench videosu mu çekeyim 😅.

Dediğin gibi yaptım şuan çok rahatım, fanboy arkadaşın bilgisizlik akan mesajlarını görmüyorum.

Geri
Yukarı