İnceleme Acer Nitro 5 AN515-58-503P

hocam merhaba. laptop hoparlöründen gelen sesi düşük buldum. sesin daha iyi olduğunu duymuştum ve siz de bahsetmişsiniz. bir ayar ya da driver mı kurmam gerekliydi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forza 5 %1 Low FPS testi.

hocam merhaba. laptop hoparlöründen gelen sesi düşük buldum. sesin daha iyi olduğunu duymuştum ve siz de bahsetmişsiniz. bir ayar ya da driver mı kurmam gerekliydi?
DTS X lisansı var laptopta onun driverını kurman gerekiyo. Acerin sitesinde model numarasını girip audio kısımlarını kurman lazım.

Hocam içindeki RAM Samsung değil mi bende neden Samsung takılı
Ben de bir hafta önce bu cihazı aldım. İlave ram takmak için cihaz gelmeden crucial sipriş verdim. Cihaz geldi açtım samsung vardı orijinal olarak içinde. Ama crucial ile çalıştırdım sorun yok çalışıyor.

DTS X lisansı var laptopta onun driverını kurman gerekiyo. Acerin sitesinde model numarasını girip audio kısımlarını kurman lazım.
Yani indirdim kurdum ama yine de çok yüksek ses verdiğini düşünmüyorum cihaz kendi hoparlöründe. Standart bir ses.

Bende crucial alıp taktım sorunsuz çalışıyor. Benim üstünde gelen ram farklıydı neden bilmiyorum.

Hocam dts X den EQ değerlerinde oynama yaparsan yükselir ses biraz daha fakat çok da şey beklememek lazım. Music kısmında kaldıysa o biraz daha düşük veriyor sesi.

Hocam taktığınız RAM'in linki var mı?

Merhaba bende uzun süredir kullanıyorum touchpad kısmını sık kullanmadığım için yeni fark ettim çok fazla sapıtıyor kullanırken yani imleç bir anda başka biyerlere gidebiliyor veya tepki süresi çok uzun olduğu oluyor bir de son zamanlarda hoparlörlerden çok fazla cızırtı gelmeye başladı bazı yerlerde bilgisayarla beraber gelen driverlarında sorun var kendi internet sitesinden indirip kurun cızırtı olmuyor falan falan diye duymuştum ama sizde de böyle sorunlar var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…