Acer Nitro 5 AN515-58 50sm RAM Önerisi

TBuğra

Femtopat
Daha fazla  
Acer'in bu laptop modelini aldım ve bildiğiniz gibi bu laptop 8 GB RAM ile geliyor. O yüzden de RAM almayı düşünüyorum. Sizlere konu hakkında iki tane sorum olacak:
1) Şimdi 16 GB bir RAM alıp bir süre 24 GB kullanıp daha sonra diğer 8 GB RAM'i de 16 ile değiştirip 32 GB yapmayı düşünüyorum. Aynı RAM olmadığı için 24 GB kullandığım süreçte bir sorun yaşar mıyım?
2) Bu laptopta takılı olan RAM'in markası ve modeli nedir? Hangi RAM'i almalıyım? Tavsiye ettiğiniz RAM'lerin linklerini göndermenizi rica ediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Acer'in bu laptop modelini aldım ve bildiğiniz gibi bu laptop 8 GB RAM ile geliyor. O yüzden de RAM almayı düşünüyorum. Sizlere konu hakkında iki tane sorum olacak:
1) Şimdi 16 GB bir RAM alıp bir süre 24 GB kullanıp daha sonra diğer 8 GB RAM'i de 16 ile değiştirip 32 GB yapmayı düşünüyorum. Aynı RAM olmadığı için 24 GB kullandığım süreçte bir sorun yaşar mıyım?
2) Bu laptopta takılı olan RAM'in markası ve modeli nedir? Hangi RAM'i almalıyım? Tavsiye ettiğiniz RAM'lerin linklerini göndermenizi rica ediyorum.
1- Sorun yaşamazsın
2- Benimkinde samsung var bunun seri numarası farklı ama samsung olabilir
3- Crucial 16 GB 3200 MHz DDR4 CT16G4SFRA32A Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ram Expert indir ram bilgilerini gösteriyor, aynı rami alman daha sağlıklı olur.

Ram Expert indir ram bilgilerini gösteriyor, aynı rami alman daha sağlıklı olur.
[BANK 1]
Yuva Adı Controller0-ChannelA-DIMM0
Kapasite 8 GB
Üretici firma Micron Technology
Model 8ATF1G64HZ-3G2R1
Tür DDR4 / PC4-25600
Seri# 398BC21D
İndirdim baktım da böyle gösteriyor. Bu ram markası nasıldır daha önce hiç duymadım da.
Farklı bir markaya geçsem daha iyi olur mu? Bir de bu ramin 16 GB olan versiyonu var mı?

Takılı Ram özellikleri:
[BANK 1]
Kapasite 8 GB
Model 8ATF1G64HZ-3G2R1
Tür DDR4 / PC4-25600
Seri# 398BC21D

[BANK 1]
Kapasite 8 GB
Model 8ATF1G64HZ-3G2R1
Tür DDR4 / PC4-25600
Seri# 398BC21D
İndirdim baktım da böyle gösteriyor. Bu ram markası nasıldır daha önce hiç duymadım da.
Farklı bir markaya geçsem daha iyi olur mu? Bir de bu ramin 16 GB olan versiyonu var mı?

Takılı Ram özellikleri:
[BANK 1]
Kapasite 8 GB
Model 8ATF1G64HZ-3G2R1
Tür DDR4 / PC4-25600
Seri# 398BC21D
Sağ üst kısımda bir buton olacak ona tıklarsan Google'dan aratıp sana aynı rami gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı