Acer Nitro 5 AN515-58 alınır mı?

Bütçe
20000
Şarjı nasıl gidiyor ve ghosting sorunu var mı?
Şarjı tamamen güç tasarruf moduna alınca 5 bölüm dizi izletiyor, ekranı iyi değil bu fiyattaki her laptopta olduğu gibi bundada ghosting var ama benim amacım tamamen oyun oynamak olduğu için bir sorun olmuyor.

@Losethyy hocam ghosting gibi bir problemde garanti kapsamında değiştirilebiliyor mu?

Ghosting garanti ile değiştirilebilecek bir şey değil her laptopta olur, eğer ölü piksel çıkarsa değişirsin hatta internetten alacağın için 14 gün içinde direkt iade edebilirsin.

Şarjı tamamen güç tasarruf moduna alınca 5 bölüm dizi izletiyor, ekranı iyi değil bu fiyattaki her laptopta olduğu gibi bunda da ghosting var ama benim amacım tamamen oyun oynamak olduğu için bir sorun olmuyor.

Ghosting garanti ile değiştirilebilecek bir şey değil her laptopta olur, eğer ölü piksel çıkarsa değişirsin hatta internetten alacağın için 14 gün içinde direkt iade edebilirsin.

Bende oyun oynamak için alıyorum o kadar rahatsız etmez herhalde?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhakkak izle ve düşün kendince bu gün 0.1ms monitörler var 1ms bile değil.
25 ms nasıl olur kendin akılet. 25ms koyup hiç bir yere neden yazmıyorlar?

Bende oyun oynamak için alıyorum o kadar rahatsız etmez herhalde?
Hayırlı olsun al bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhakkak izle ve düşün kendince bu gün 0.1ms monitörler var 1ms bile değil.
25 ms nasıl olur kendin akılet. 25ms koyup hiç bir yere neden yazmıyorlar?
Dostum hangi marka neden 25 ms yazsin modellere. Ayrica bu videoyu atmandan sen oldugunu tamamen kanitladin diye dusunuyorum. Su videoyu 1 gunluk hesaplardan 30. gorusum. Tesaduf.

Yeni konular

Geri
Yukarı