Acer Nitro 5 AN515-58 düşük FPS

Merhaba arkadaşlar bende AN515-46 modeline sahibim. Aynı sorunlar bende de bulunuyor. Denediğim üzere tüm Windows sürümleri tüm modeller ve cihazlar bu tip sorunla karşılaşıyor. Bunun çözümü yok. Bende belki bendedir sorun diye iade etmedim ve pişman oldum. Garantiye içerik üreticisi olduğumu yayın anında ve maç içerisinde FPS değerlerinin çok aşağıda kaldığını, hatta çoğu zaman oynanamaz hale geldiğini belirttim. Güç tasarrufu modunda, performans moduna göre daha fazla kullanım ve işlemci frekans değeri verdiğini söyledim. Bunun üzerine garantide sadece termal bakım yapıp Valorant'ın ısınma moduna girip 300 FPS alıyorsun diyerek bana geri gönderdiler. Cihaz sitesinde yazana göre 4.7 GHz frekans hızlarına çıkması gerekirken 4.0 - 4.3 arasında 60 derecede bocalıyor anlamadığım şekilde. Ekran kartından bahsetmeyeceğim bile. Garanti resmen cihazın hatalı olduğunu kabul etmemek için neler neler yapmış. Resmi belge olduğu için onları koyamıyorum maalesef ama test fotoğraflarını koyacağım. Acer Nitro 5 pişmanlıktır ve bunun reklamını, tanıtımını düzgün yapmayanda insanlara resmen boşa para harcatmıştır. Keşke Victus, MSI vb. bir cihaz alsaydım 32K'ya. Cihaz elime ulaştığında başımdan kaynar sular döküldü, resmen bizimle dalga geçiyorlar. Yayın açtığımda doğru düzgün oyun oynayamıyorum 150W 3070 Ti'la.

Dosya Ekleri

• VALORANT FPS TEST 1.png
    VALORANT FPS TEST 1.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 0
  • VALORANT FPS TEST 2.png
    VALORANT FPS TEST 2.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 0

Geri
Yukarı