Acer Nitro 5 AN515-58 i5 12500H alınır mı?

Bütçe
18000
Attığım Acer'ı ettim sipariş hocam umarım memnun kalırım.

Hocam laptop geldi ve birkaç sorun yaşadım; SSD görmeme, touchpad görmeme gibi falan. Şu an da Wi-Fi'si yok ve driverlarını diğer PC'den indirip USB'den aktaracağım şimdi. Bir de ekranda harbiden IPS panellerde olan ışık sızması var bir tık rahatsız ediyor beni siyah ekran harici çok fark ettirmese de.

Ekranda inanılmaz derecede fazla ghosting oluyor.

@Artoria Pendragon hocam keşke önerirken bu detayı da söyleseydiniz, sanırım bir daha asla Acer markasını tercih etmem.

Biraz araştır SSD görmek için Acer'in sitesinden bir program indirecek sin bende bilmiyorum tam olarak YouTube'da araştır ghosting icinde panelde sıkıntı var galiba geri gönder.

Attığım Acer'ı ettim sipariş hocam umarım memnun kalırım.

Hocam laptop geldi ve birkaç sorun yaşadım; SSD görmeme, touchpad görmeme gibi falan. Şu an da Wi-Fi'si yok ve driverlarını diğer PC'den indirip USB'den aktaracağım şimdi. Bir de ekranda harbiden IPS panellerde olan ışık sızması var bir tık rahatsız ediyor beni siyah ekran harici çok fark ettirmese de.

Ekranda inanılmaz derecede fazla ghosting oluyor.

@Artoria Pendragon hocam keşke önerirken bu detayı da söyleseydiniz, sanırım bir daha asla Acer markasını tercih etmem.

Hocam laptop sorunlu değil SSD görmeme için boistan Intel VMD'yı kapatman gerek diğer tounch pad falan içinde driver lazım bende başka model var ve ghosting fark etmedim Acer çok iyi bir marka.

Geri
Yukarı