Acer Nitro 5 AN515 laptop %35 CPU kullanımı

Türkçe Fetişi

Femtopat
Daha fazla  
1624886928583.png

Overclock vs yapılmadı oyun oynanmaz oldu laptop Acer Nitro 5 AN515-43 sürekli FPS düşmesi yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içerisinde MSI Afterburner ile kısa bir video ya da fotoğraf yükleyebilir misiniz?(CPU kullanımı ve sıcaklığı, GPU kullanımı ve sıcaklığı)

Video fazla uzun oldu yanlışlıkla ve boyutuda epey büyük oldu kırpmak zorunda kaldım zaten sorun anlaşılıyor attığım kısımdan orta grafik ayarlarında değerler bunlar GTX 1650 Ryzen 5 3550H 3.7GHz
Oyun içerisinde MSİ Afterburner ile kısa bir video ya da fotoğraf yükleyebilirmisiniz ?(CPU kullanımı ve sıcaklığı, GPU kullanımı ve sıcaklığı)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video fazla uzun oldu yanlışlıkla ve boyutuda epey büyük oldu kırpmak zorunda kaldım zaten sorun anlaşılıyor attığım kısımdan orta grafik ayarlarında değerler bunlar GTX 1650 Ryzen 5 3550H 3.7GHz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke GPU kullanımı da açsaydın, buradan gördüklerim ile sistemin darboğaz olduğunu söyleyebilirim, undervolt ile belki çözülebilir lakin bu işin piri birisi değilim ilgili arkadaşlar umarım yardımcı olurlar. Ya da internet ilgili videolara göz atabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı